ZSP 5 Krosno
  I SMS Kpn10 - wyniki
 

Strzeleckie Mistrzostwa Szkoły w konkurencji Karabin Pneumatyczny 21 01.2009r.

W zawodach wzięło udział łącznie 24 uczniów, którzy najpierw musieli przebrnąć przez rundę eliminacyjną, a następnie odbyć rundę finałową. Do finału zostali zakwalifikowani najlepsi chłopcy i dziewczęta, którzy w swoich kategoriach zajęli pięć kolejnych miejsc.
Indywidualnymi Mistrzami Szkoły w roku szkolnym 2008/09 zostali: Joanna Lidwin i Kamil Chilik. W punktacji drużynowej tryumfowali uczniowie klasy 2 bT i uczennice klasy 1gL.

Puchary i dyplomy zostały ufundowane przez Radę Rodziców, a mistrzów strzelectwa nagradzała Pani Wicedyrektor Agata Szafran.

 


STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY

21. 01.2009

KARABIN PNEUMATYCZNY

 
ELIMINACJE
 
godzina
zmiana
Nazwisko i imię
klasa
wynik
miejsce
8.50
I
Pękala Kamil
2bt
66
II ch
I
Dopart Bartłomiej
2bt
65
III ch
I
Gadzała Rafał
3dt
32
 
II
Mularczyk Iwona 
2bL
62
II dz
II
Zuzak Aneta
2cL
66
I dz
II
Lidwin Joanna
3fL
56
V dz
9.40
III
Szarek Michał
3ct
50
 
III
Słowik Tomasz
3ct
61
 
III
Pac Paweł
3ct
63
IV ch
IV
Szechiński Marcin
1bt
63
 
IV
Chilik Kamil
1bt
68
I ch
IV
Lorenc Grzegorz
1bt
53
 
10.30
V
Czerwonka Michał
2bt
51
 
V
Żelazo Tomasz
2bt
62
 
V
Woźniak Piotr
2bt
58
 
VI
Sobczak Gabriela
1gL
60
III dz
VI
Patla Katarzyna
1gL
52
 
VI
Skwara Magdalena
1gL
59
IV dz
11.30
VII
Szarek Michał
3cL
62
 
VII
Słowik Mateusz
3cL
47
 
VII
Kraus Krystian
1dt
63
V ch
VIII
Frydrych Mateusz
1bL
59
 
VIII
Gałuszka Damian
2ct
61
 
VIII
Preisner Magdalena
1aL
15
 
 
FINAŁ
lp
Nazwisko i imię
klasa
Seria finałowa
suma
wynik elimin
Razem
 
DZIEWCZĘTA
 
1
2
3
4
5
 
 
 
1
Lidwin Joanna
3fL
9
8
6
9
8
40
56
96
2
Skwara Magdalena
1gL
5
6
8
7
9
35
59
94
3
Zuzak Aneta
2cL
4
6
1
9
6
26
66
92
4
Mularczyk Iwona 
2bL
5
7
6
4
7
29
62
91
5
Sobczak Gabriela
1gL
3
3
5
7
5
23
60
83
 
CHŁOPCY
 
1
2
3
4
5
 
 
 
1
Chilik Kamil
1bt
8
5
7
8
4
32
68
100
2
Dopart Bartłomiej
2bt
8
1
0
6
7
22
65
87
3
Kraus Krystian
1dt
9
2
0
3
10
24
63
87
4
Pękala Kamil
2bt
7
5
5
1
2
20
66
86
5
Pac Paweł
3ct
6
0
7
5
4
22
63
85
 
Punktacja drużynowa

dziewczęta
1. klasa I GL - 171pkt

chłopcy
1. II BT - 193pkt

2. I BT  - 184 pkt

3. IIICT - 174pkt

4. IIICL - 109pkt
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *