ZSP 5 Krosno
  II SMS 2010 -wyniki
 
II STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY -17.03.2010 - Karabin Pneumatyczny



Po raz drugi odbyły się zawody mistrzowskie o tytuły najlepszych strzelców w strzelaniu  z karabinka pneumatycznego, w kategorii chłopców i dziewcząt,  indywidualnie i drużynowo. Do zawodów zgłosiła się rekordowa liczba uczestników ,którzy rywalizowali najpierw w eliminacjach, a potem w finałowych rundach z udziałem pięciu najlepszych dziewcząt i pięciu chłopców.

Mistrzami Szkoły w roku szkolnym 2009/10 w strzelaniu z karabinu pneumatycznego (Kpn10) zostali:
Joanna Juraszek - 1gL
Piotr Woźniak - 3bT

Sam finał chłopców miał emocjonujący przebieg, bo o pierwszym miejscu decydował dodatkowy złoty  strzał. To samo czynili dwaj zawodnicy , którzy uzyskali  ten sam wynik, walczac o trzecie miejsce.
W klasyfikacji zespołowej wygrały dziewczęta  z 1gL, a wsród chłopców najlepiej wypadli strzelcy z 3bT


KARABIN PNEUMATYCZNY Kpn10

eliminacje dziewcząt i chłopców

nazwisko i imię 
 
klasa
 
kat
 
wynik
 
Szechiński Marcin 2bt ch 73
Kędra Tomasz 3hl ch 59
Chilik Kamil 2bt ch 56
Faliszek Filip 3fl ch 0
Kraus Krystian 2adt ch 38
Woźniak Piotr 3bt ch 73
Dopart Bartlomiej 3bt ch 72
Żelazo Tomasz 3bt ch 76
Pękala Kamil 3bt ch 43
Czerwonka Michał 3bt ch 70
Turek Konrad 2gl ch 17
Zawadzki Łukasz 2gl ch 53
Jasłowski Tomasz 2gl ch 60
Król Wojciech 1hl ch 64
Wojtuń Mateusz 1hl ch 59
Piękoś Sebastian 1hl ch 0
Kielar Mateusz 1hl ch 32
Jajko Mateusz 1hl ch 59
Gniady Adrian 1hl ch 54
Kaczkowska Kamila 1hl dz 41
Krupa Jolanta 1hl dz 62
Trybus Katarzyna 1hl dz 54
Pernal Jakub 1gl ch 44
Goleń Jakub 1gl ch 74
Dyka Bartłomiej 1gl ch 36
Zięba Kamil 1gl ch 40
Nowak Hubert 1gl ch 51
Sobczak Gabriela 2gl dz 64
Patla Katarzyna 2gl dz 52
Skwara Magdalena 2gl dz 55
Dzidziul Dominika 2gl dz 34
Masłyk Anna 2gl dz 47
Drzyzga Eryka 2gl dz 51
Kordyś Aleksandra 2gl dz 38
Ożóg Urszula 2gl dz 28
Jajko Barbara 2gl dz 26
Ryglewicz Mateusz 1gl ch 58
Szarek Michał 4ct ch 66
Słowik Tomasz 4ct ch 47
Pac Paweł 4ct ch 57
Grochowski Arkadiusz 4ct ch 0
Jakubik Kamil 1ct ch 0
Juraszek Joanna 1gl dz 72
Ziemiańska Aleksandra 1gl dz 61
Turowska Agnieszka 1gl dz 61
Aszlar Mateusz 1gl ch 53
Kuffner Maciej 1gl ch 44

KARABIN PNEUMATYCZNY Kpn10
Finał
FINAŁ dziewcząt       elimin.  FINAŁ - rundy     Wynik końcowy
zmiana I stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik 1 2 3 4 5  
I 1 Juraszek Joanna 1gl dz 72 7 4 5 8 9 105
I 2 Ziemiańska Aleksandra 1gl dz 61 3 4 5 10 6 89
I 3 SobczakGabriela 2gl dz 64 6 4 6 7 0 87
I 4 Turowska Agnieszka 1gl dz 61 5 4 2 9 5 86
I 5 Skwara Magdalena 2gl dz 55 6 8 8 3 5 85
FINAŁ chłopców       elimin.  FINAŁ - rundy     Wynik
końcowy
zmiana I stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik 1 2 3 4 5  
II 5 Woźniak Piotr 3bt ch 73 9 5 8 7 4 106
II 2 Goleń Jakub 1gl ch 74 6 4 5 7 10 106
II 1 Szechiński Marcin 2bt ch 73 5 8 4 7 5 102
II 3 Żelazo Tomasz 3bt ch 76 2 5 3 7 9 102
II 4 Dopart Bartlomiej 3bt ch 72 6 6 4 7 1 96


Klasyfikacja Druzynowa Kpn10


Klasyfikacja Drużynowa Dziewcząt
         razem
1gl 72 61 61 194
2gl 52 64 55 171
1hl 62 54 41 157
         
Klasyfikacja Drużynowa Chłopców
         razem
3bt 76 73 72 221
1gl 74 58 51 183
1hl 64 59 59 182
4ct 66 57 47 170
2gl 60 53 17 130
2bt 73 56 0 129
Obsada sędziowska
Marcin Szechiński
Kamil Chilik
Piotr Woźniak


II STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY -18.03.2010 - Pistolet Pneumatyczny



Drugi dzień zawodów strzeleckich to konkurencja dla osób z pewną ręką. W zawodach uczestniczyła  mniejsza liczba uczniów, ponieważ jest to konkurencja wymagajaca większego przygotowania treningowego.
Strzelanie  z pistoletu pneumatycznego odbyło się rownież wg tej samej formuły co  dzień wcześniej. 

Faworyci w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (Ppn10)  nie zawiedli i zdecydowanie wygrali zarówno eliminacje, jak też rundę finałową. W klasyfikacji dziewcząt zwyciężyła ponownie Aneta Zuzak (3cL), a u chłopców znowu najlepszym strzelcem został Michał Szarek (4cT).
Klasyfikację zespołową wygrały tym razem dziewczęta  z 2gL, a  uczniowie z 1gL najlepiej wypadli w klasyfikacji chłopców.

Tym razem emocje finału chłopców dotyczyły walki o trzecie miejsce. Aż trzy dodatkowe strzały między dwójką pretendentów do brązu rozstrzygały o kolejności.
 

PISTOLET PNEUMATYCZNY Kpn10
eliminacje dziewcząt i chłopców

zmiana stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik
I 1 Patla Katarzyna 2gl DZ 31
I 2 Skwara Magdalena 2gl DZ 33
I 3 Dzidziul Dominika 2gl DZ 48
I 4 Masłyk Anna 2gl DZ 38
I 5 SobczakGabriela 2gl DZ 44
II 1        
II 2 Juraszek Joanna 1gl DZ 52
II 3 Kordyś Aleksandra 2gl DZ 34
II 4 Ożóg Urszula 2gl DZ 19
II 5 Zuzak Aneta 3cl DZ 79
III 1        
III 2 Piękoś Sebastian 1hl CH 0
III 3 Pękala Kamil 3bt CH 46
III 4 Woźniak Piotr 3bt CH 36
III 5 Ryglewicz Mateusz 1gl CH 50
IV 1        
IV 2 Szafran Bartłomiej 1gl CH 59
IV 3 Goleń Jakub 1gl CH 51
IV 4 Dopart Bartłomiej 3bt CH 36
IV 5 Żelazo Tomasz 3bt CH 55
V 1        
V 2 Zięba Kamil 1gl CH 38
V 3 Nowak Hubert 1gl CH 24
V 4 Szechiński Marcin 2bt CH 62
V 5 Chilik Kamil 2bt CH 36
VI 1        
VI 2 Szarek Michał 4ct CH 75
VI 3 Pac Paweł 4ct CH 47
VI 4 Grochowski Arkadiusz 4ct CH 0
VI 5 Czerwonka Michał 3bt CH 30

PISTOLET
PNEUMATYCZNY Kpn10
Finał

FINAŁ dziewcząt        FINAŁ - seria   Wynik 
nazwisko i imię  klasa kat wynik S1 S2 S3 S4 S5 końcowy
Zuzak Aneta 3cl DZ 79 4 9 8 7 8 115
Juraszek Joanna 1gl DZ 52 5 1 4 9 4 75
SobczakGabriela 2gl DZ 44 7 0 7 6 7 71
Dzidziul Dominika 2gl DZ 48 2 0 8 3 5 66
Masłyk Anna 2gl DZ 38 0 2 5 4 9 58
FINAŁ chłopców        FINAŁ - seria   Wynik 
nazwisko i imię  klasa kat wynik S1 S2 S3 S4 S5 końcowy
Szarek Michał 4ct CH 75 5 5 8 9 8 110
Szechiński Marcin 2bt CH 62 2 5 1 5 7 82
Żelazo Tomasz 3bt CH 55 2 9 8 4 3 81
Szafran Bartłomiej 1gl CH 59 9 0 0 3 10 81
Goleń Jakub 1gl CH 51 3 3 3 7 7 74

PISTOLET PNEUMATYCZNY Kpn10
Klasyfikacja drużynowa

  Klasyfikacja Drużynowa 
  Dziewcząt    
  2gl 48 44 38 130
           
  Klasyfikacja Drużynowa 
  Chłopców      
  1gl 59 52 51 162
  3bt 55 46 36 137
  4ct 75 47 0 122
  2bt 62 36 0 98


Obsada sędziowska
Tomasz Żelazo
Bartłomiej Dopart
Kamil Pękala




 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *