ZSP 5 Krosno
  III SMS 2011 -wyniki
 
Przez dwa dni (16 i 17 III) odbywały się zawody mistrzowskie o tytuły najlepszych strzelców w strzelaniu  z karabinka pneumatycznego i pistoletu pneumatycznego.  Do zawodów zgłosiła się duża liczba uczestników - głównie uczniów klas mundurowych ,którzy rywalizowali najpierw w eliminacjach, a potem w finałowych rundach z udziałem pięciu najlepszych dziewcząt i pięciu chłopców.
Mistrzami Szkoły w roku szkolnym 2010/11 w poszczególnych kategoriach zostali:
karabin pneumatycznego (Kpn10)
dziewczęta - Paulina Chyc - 1HL
chłopcy - Marcin Szechiński - 3bT
pistolet pneumatyczny (Ppn10)
dziewczęta - Agnieszka Turowska - 2gL
chłopcy - Wojciech Król - 2HL
W klasyfikacji zespołowej karabin pneumatyczny wygrały dziewczęta  z 2 gL, a wsród chłopców najlepiej wypadli strzelcy z 4bT. Natomiast najlepsi "pistoleciarze" to uczennice klasy 2GL  i uczniowie z klasy 2HL.
Przed zawodami trudno było wskazać faworytów, jednakże największe szanse mieli stali bywalcy szkolnej strzelnicy.
Emocjonujący był finał pistoletu chłopców. Kolejność zmieniała się co serię, a o zwycięstwie zadecydował ostatni strzał.
 
Uroczystość zakończenia III Strzeleckich Mistrzostw Szkoły odbyła się 18 marca. Najlepsi strzelcy otrzymali pamiątkowe statuetki  i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.






Komplet wyników

Strzeleckie Mistrzostwa Szkoły -16 marca 2011- karabin pneumatyczny
Eliminacje
lp stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik Is IIs
1 1 Kumor Mariusz 1eL CH 40 24 16
2 2 Dobosz Jakub 1dL CH 63 36 27
3 3 Kazalski Bartosz 1dL CH 31 20 11
4 4 Maciaszkiewicz Kamil 1gL CH 58 32 26
5 5 Jakieła Tomasz 1gL CH 55 32 23
6 1 Dopart Bartłomiej 4bT CH 69 30 39
7 2 Żelazo Tomasz 4bT CH 64 36 28
8 3 Pękala Kamil 4bT CH 56 34 22
9 4 Szechiński Marcin 3bT CH 73 32 41
10 1 Zięba Kamil 2gL CH 19 14 5
11 2 Ryglewicz Mateusz 2gL CH 55 27 28
12 3 Goleń Jakub 2gL CH 52 28 24
13 4 Aszlar Mateusz 2gL CH 57 27 30
14 1 Pernal Jakub 2gL CH 32 8 24
15 2 Szmyd Bartłomiej 2gL CH 27 12 15
16 3 Kozioł Jan  2abT CH 35 12 23
17 4 Kraśniewski Stanisław 2hL Ch 16 7 9
18 5 Piękoś Sebastian 2hL Ch 37 15 22
19 2 Król Wojciech 2hL CH 73 39 34
20 3 Wojtuń Mateusz 2hL CH 38 25 13
21 4 Jajko Mateusz 2hL CH 53 26 27
lp stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik Is IIs
1 1 Krupa Jolanta 2hL DZ 41 17 24
2 2 Trybus Katarzyna 2hL DZ 30 1 29
3 3 Balicka Anita 2hL DZ 33 14 19
4 4 Matłosz Anna 2hL DZ 32 13 19
5 5 Liput Iwona 2hL DZ 45 18 27
6 1 Skwara Magdalena 3gL DZ 51 27 24
7 2 Sobczak Gabriela 3gL DZ 48 24 24
8 3 Patla Katarzyna 3gL DZ 34 13 21
9 4 Wojnar Gabriela 1hL DZ 54 30 24
10 5 Chyc Paulina 1hL DZ 78 40 38
11 1 Juraszek Joanna 2gL DZ 63 39 24
12 2 Ziemiańska Aleksandra 2gL DZ 68 28 40
13 3 Turowska Agnieszka 2gL DZ 41 12 29
14 4 Mazur Katarzyna 2gL DZ 60 31 29
15 1 Wydrzyńska Martyna 2hL DZ 34 15 19
16 2 Chudoba Agnieszka 2hL DZ 24 19 5
17 3 Guzik Anna 2hL DZ 35 20 15
18 4 Grzesik Alicja 2hL DZ 44 20 24
19 5 Sadowska Ewelina 2hL DZ 18 10 8
20 1 Buda Patrycja 2hL DZ 41 23 18

Finał

  
Dziewczęta
elimin.
wynik
FINAŁ - rundy   Wynik 
nazwisko i imię  klasa kat 1 2 3 4 5 końcowy
Chyc Paulina 1hL DZ 78 2 9 6 8 6 109
Ziemiańska Aleksandra 2gL DZ 68 1 6 3 2 7 87
Juraszek Joanna 2gL DZ 63 6 7 6 6 9 97
Mazur Katarzyna 2gL DZ 60 6 6 6 10 7 95
Wojnar Gabriela 1hL DZ 54 3 6 8 6 9 86
   Chłopcy elimin.
wynik
FINAŁ - rundy   Wynik 
nazwisko i imię  klasa kat 1 2 3 4 5 końcowy
Szechiński Marcin 3bT CH 73 9 9 4 7 9 111
Król Wojciech 2hL CH 73 9 5 7 9 5 108
Dopart Bartłomiej 4bT CH 69 5 10 4 7 9 104
Żelazo Tomasz 4bT CH 64 5 2 7 1 6 85
Dobosz Jakub 1dL CH 63 9 6 0 7 2 87

Punktacja drużynowa

Klasyfikacja Drużynowa
Dziewcząt  
 
 
2gL 68 63 60 191
3gL 51 48 34 133
1hL 78 54   132
2hL 45 44 41 130
        0
Klasyfikacja Drużynowa   
Chłopców  
 
 
4bT 69 64 56 189
2hL 73 53 38 164
2gL 57 55 52 164
1gL 58 55   113
1dL 63 31   94
         

Strzeleckie Mistrzostwa Szkoły -17 marca 2011- pistolet pneumatyczny
Eliminacje
zmiana stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
I 1 Jakieła Tomasz 1gL Ch 41 20 21
I 2 Maciaszkiewicz Kamil 1gL Ch 0    
I 3 Żelazo Tomasz 4bT Ch 64 34 30
I 4 Szechiński Marcin 3bT Ch 50 36 14
I 5 Pękala Kamil 4bT Ch 49 28 21
II 3 Skwara Magdalena 3gL Dz 31 20 11
II 4 Sobczak Gabriela 3gL Dz 51 27 24
II 5 Patla Katarzyna 3gL Dz 21 19 2
III 1 Zięba Kamil 2gL Ch 33 14 19
III 2 Ryglewicz Mateusz 2gL Ch 50 30 20
III 3 Szafran Bartłomiej 2gL Ch 65 34 31
III 4 Goleń Jakub 2gL Ch 56 25 31
IV 1 Juraszek Joanna 2gL Dz 50 26 24
IV 2 Turowska Agnieszka 2gL Dz 64 34 30
IV 3 Ziemiańska Aleksandra 2gL Dz 54 29 25
V 1 Krupa Jolanta 2hL Dz 55 28 27
V 2 Trybus Katarzyna 2hL Dz 47 23 24
V 3 Wanat Elżbieta 2hL Dz 44 29 15
V 4 Matłosz Anna 2hL Dz 45 24 21
V 5 Wydrzyńska Martyna 2hL Dz 56 27 29
VI 1 Jajko Mateusz 2hL Ch 47 26 21
VI 2 Król Wojciech 2hL Ch 74 39 35
VI 3 Wojtuń Mateusz 2hL Ch 72 40 32
VI 4 Piekoś Sebastian 2hL Ch 62 34 28

Finał
FINAŁ dziewcząt       FINAŁ - seria  Wynik 
nazwisko i imię  klasa kat wynik S1 S2 S3 S4 S5 końcowy
Turowska Agnieszka 2gL Dz 64 5 2 6 8 6 91
Krupa Jolanta 2hL DZ 55 6 3 7 3 5 79
Wydrzyńska Martyna 2hL DZ 56 6 6 5 1 0 74
Sobczak Gabriela 3gL Dz 51 0 4 7 4 4 70
Ziemiańska Aleksandra 2gL DZ 54 9 0 0 3 1 67
FINAŁ  chłopców       FINAŁ - seria  Wynik 
nazwisko i imię  klasa kat wynik S1 S2 S3 S4 S5 końcowy
Król Wojciech 2hL CH 74 7 8 8 7 10 114
Wojtuń Mateusz 2hL CH 72 8 10 9 7 7 113
Żelazo Tomasz 4bT CH 64 8 7 6 5 8 98
Szafran Bartłomiej 2gL CH 65 6 7 7 2 7 94
Piekoś Sebastian 2hL CH 62 8 3 6 0 4 83

Punktacja drużynowa
Klasyfikacja Drużynowa Dziewcząt 
3gl 31 51 21 103
2gL 50 64 54 168
2hL 56 55 47 158
         
         
Klasyfikacja Drużynowa Chłopców 
4bT 64 49 0 113
2gL 65 56 50 171
2hL 74 72 62 208
         
         
Biuro obliczeń:
Piotr Woźniak, Marcin Szechiński
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *