ZSP 5 Krosno
  IV SMS 2012 -wyniki
 
Wyniki zawodów
Karabin pneumatyczny- Kpn10
Eliminacje
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
1 Juraszek Joanna 3gl DZ 75 35 40
2 Sokół Natalia 1gl DZ 73 34 39
3 Ziemiańska Aleksandra 3gl DZ 70 35 35
4 Turowska Agnieszka 3gl DZ 66 34 32
5 Szajna Karolina 1gl DZ 61 31 30
6 Mezglewska Klaudia 1gl DZ 59 32 27
7 Wojnar Gabriela 2hl DZ 51 24 27
8 Kliś Sabina 1gL DZ 41 21 20
9 Zajchowska Sylwia 2hl DZ 37 14 23
10 Gonet Justyna 2gl DZ 16 6 10
  Raus Katarzyna 1gl DZ 0    
  Chyc Paulina 2hl DZ 0    
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
1 Dobosz Jakub 2dl CH 76 38 38
2 Goleń Jakub  3gl CH 66 32 34
3 Maciaszkiewicz Kamil 2gl CH 55 29 26
4 Dziura Damian 2hl CH 53 27 26
5 Jakieła Tomasz 2gl CH 52 28 24
6 Mazur Michał 2hl CH 51 25 26
7 Król Wojciech 3hl CH 50 29 21
8 Hunia Jarosław 2hl CH 46 13 33
9 Nowak Karol 1adt CH 46 24 22
10 Cycak Piotr  2gl CH 42 16 26
11 Szwast Adrian 1ct CH 41 24 17
12 Szafran Bartłomiej 3gl CH 40 24 16
13 Pacek Maciej 1cl CH 37 18 19
14 Wojtuń Mateusz 3hl CH 35 24 11
15 Kazalski Bartosz 2dl CH 31 19 12
16 Józefczyk Michał 1ct CH 31 17 14
17 Frydrych Hubert 1ct CH 14 5 9
18 Smuga Piotr 1ct CH 7 0 7

FINAŁ
        elimin.  FINAŁ - rundy     Wynik 
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik 1 2 3 4 5 końcowy
4 Sokół Natalia 1gl DZ 73 6 6 2 7 3 97
1 Juraszek Joanna 3gl DZ 75 5 8 10 8 9 115
3 Turowska Agnieszka 3gl DZ 66 5 10 8 4 8 101
2 Ziemiańska Aleksandra 3gl DZ 70 9 4 9 6 6 104
        elimin.  FINAŁ - rundy     Wynik 
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik 1 2 3 4 5 końcowy
3 Maciaszkiewicz Kamil 2gl CH 55 6 9 10 5 5 90
1 Dobosz Jakub 2dl CH 76 8 4 4 7 1 100
2 Goleń Jakub  3gl CH 66 9 3 7 4 8 97
4 Jakieła Tomasz 2gl CH 52 5 2 1 8 7 75

Pistolet pneumatyczny -Ppn10
Eliminacje
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
1 Juraszek Joanna 3gl Dz 61 38 23
2 Turowska Agnieszka 3gl Dz 59 31 28
3 Wojnar Gabriela 2hl Dz 52 25 27
4 Ziemiańska Aleksandra 3gl Dz 40 17 23
5 Gonet Justyna 2gl Dz 37 15 22
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
1 Wojtuń Mateusz 3hl Ch 77 32 45
2 Goleń Jakub  3gl Ch 68 35 33
3 Nowak Karol 1adt Ch 67 33 34
4 Król Wojciech 3hl Ch 63 27 36
5 Szafran Bartłomiej 3gl Ch 58 30 28
6 Pacek Maciej 1cl Ch 53 29 24
7 Jakieła Tomasz 2gl Ch 43 22 21
8 Pańko Marek 2gL Ch 43 18 25
9 Cycak Piotr 2gl Ch 41 18 23
10 Bluj Kamil 2gl Ch 35 12 23
11 Maciaszkiewicz Kamil 2gl Ch 33 17 16
12 Józefczyk Michał 1ct Ch 28 9 19
13 Dobosz Jakub 2dl Ch 27 9 18
14 Frydrych Hubert 1ct Ch 8 6 2
  Kazalski Bartosz 2dl Ch 0 0 0

FINAŁ
  FINAŁ dziewcząt        FINAŁ - seria   Wynik 
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik S1 S2 S3 S4 S5 końcowy
5 Gonet Justyna 2gl Dz 37 0 2 7 4 4 54
3 Wojnar Gabriela 2hl DZ 52 0 8 5 0 1 66
4 Ziemiańska Aleksandra 3gl DZ 40 5 0 3 8 4 60
2 Turowska Agnieszka 3gl Dz 59 0 8 8 0 5 80
1 Juraszek Joanna 3gl DZ 61 8 10 8 4 2 93
  FINAŁ chłopców        FINAŁ - seria   Wynik 
miejsce nazwisko i imię  klasa kat wynik S1 S2 S3 S4 S5 końcowy
1 Wojtuń Mateusz 3hl CH 77 6 8 7 6 6 110
4 Król Wojciech 3hl CH 63 7 7 5 9 0 91
2 Goleń Jakub 3gl CH 68 5 4 9 8 9 103
5 Szafran Bartłomiej 3gl CH 58 3 4 6 6 5 82
3 Nowak Karol 1adt CH 67 7 8 6 5 8 101

Punktacja drużynowa
Kpn10
Klasyfikacja Drużynowa  
 Dziewcząt      
1gL 61 59 73 193
2hL 37 51   88
3gL 66 70 75 211
         
         
Klasyfikacja Drużynowa   
Chłopców      
2gL 55 42 52 170
2hL 53 51 46 150
2dL 76 31   107
3hL 50 35   85
1cT 41 31 14 86
3gL 66 40   106

Ppn10
Klasyfikacja Drużynowa Dziewcząt 
         
 3gL  40  59  61  160
         
         
         
Klasyfikacja Drużynowa Chłopców 
         
2gL 43 43 41 127
3hl 77 63 0 140
3GL 68 58 0 126
1cT 8 28 0 36

Biuro Obliczeń:
K.Maciaszkiewicz
T.Jakieła
P.Cycak
Klaudia Mezglewska
Klaudia Boczar


 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *