ZSP 5 Krosno
  Memoriał B. Dziury
 

2016 r.
W XI Memoriale Strzeleckim B.Dziury w Jedliczu Przemek Kasperkiewicz zajął indywidualnie drugie miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny.

2014 r.
IX Międzywojewódzki Memoriał Strzelecki im. Bogusława Dziury zakończył się sukcesem naszych dziewcząt.W zawodach organizowanych 14 listopada, w hali sportowej w Jedliczu, srebrny medal indywidualnie wywalczyła Klaudia Wulw, zaś drużyna dziewcząt zajęła trzecie miejsce. Chłopcy tym razem poza podium. W reprezentacji szkoły startowali:



D.Wilk, A.Dubiel,  A. Chudy i K.Wulw

M.Dembiczak, M. Zwiercan, A. Staniszewski, Sz. Kowal

2013 r.
 W VIII międzywojewódzkim memoriale strzeleckim im. B. Dziury w Jedliczu nasi uczniowie odnotowali kilka bardzo dobrych wyników.
Drużyna chłopców w składzie: M.Dembiczak, M. Zwiercan, A. Staniszewski oraz P. Michnowicz zwyciężyła w klasyfikacji zespołowej. Dziewczęta tym razem znalazły się poza podium, zajmując czwarte miejsce.
Indywidualnie złoty medal zdobył Mateusz Zwiercan, a srebrny medal otrzymał Arkadiusz Staniszewski. Kolekcję medalowych pozycji uzupełniła Diana Wilk, która wsród dziewcząt była druga.
W zawodach ponadto uczestniczyły K. Szajna, K. Raus,  A. Chudy i K.Wulw


Międzywojewódzki Memoriał  Strzelecki im. Bogusława Dziury -
25 listopada 2011 r.


W hali sportowej w Jedliczu odbyła się VI edycja zawodów strzeleckich, w których brali udział uczniowie gimnzajów i szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem strzelcy rywalizowali w konkurencji Kpn20 (karabin pneumatyczny - 20 strzałów).
Dziewczęta z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie zdobyły dwa srebrne medale: II miejsce drużynowo i indywidualny sukces  Pauliny Chyc. Chłopcy  zajęli zespołowo czwarte miejsce.

Wyniki indywidualne naszych uczniów:

 Dziewczęta
1. Paulina Chyc (2HL) 136pkt  - II miejsce

Chłopcy
1. Marcin Szechiński  (4BT) 135pkt -V miejsce
2. Mariusz Kumor (2EL) 134pkt - VII miejsce

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne

Imię i Nazwisko

Szkoła

seria

Suma

Miejsce indywid.

Wynik drużyny

Miejsce

 

I

II

Milena Wyskiel

Katolickie LO

21

38

59

 

228

 

Inez Giemza

Katolickie LO

40

43

83

 

Klaudia Wiernasz

Katolickie LO

26

24

50

 

Anna Buczyńska

Katolickie LO

19

17

36

 

Aleksandra Ziemiańska

ZSP w Rymanowie

46

50

96

 

329

 

Edyta Ziemlańska

ZSP w Rymanowie

54

50

104

 

Katarzyna Lorenc

ZSP w Rymanowie

24

42

66

 

Aleksandra Szorf

ZSP w Rymanowie

27

36

63

 

Gabriela Wojnar

ZSP nr 5 Krosno

57

57

114

 

467

 

 

II

Paulina Chyc

ZSP nr 5 Krosno

69

65

134

 II

Karolina Szajna

ZSP nr 5 Krosno

54

53

107

 

Klaudia Mezglewska

ZSP nr 5 Krosno

65

47

112

 

Krystyna Adamczuk

ZSP nr 2 Krosno

28

46

74

 

281

 

Magdalena Marczak

ZSP nr 2 Krosno

44

35

79

 

Anna Bykowska

ZSP nr 2 Krosno

17

7

24

 

Sylwia Węgrzyniak

ZSP nr 2 Krosno

60

44

104

 

Marzena Stupkiewicz

I LO Krosno

56

59

115

 

415

 

 

IV

Agata Grzesik

I LO Krosno

71

63

134

 

Olga Panaś

I LO Krosno

54

50

104

 

Joanna Brynecka

I LO Krosno

25

37

62

 

Magdalena Filipowicz

ZSP nr 1 Krosno

34

50

84

 

325

 

Karolina Szubrycht

ZSP nr 1 Krosno

40

45

85

 

Brygida Piotrowska

ZSP nr 1 Krosno

66

39

105

 

Aleksandra Walczak

ZSP nr 1 Krosno

21

30

51

 

Karolina Pytlik

ZS nr 2 Sanok

45

38

83

 

423

 

 

III

Justyna Armata

ZS nr 2 Sanok

61

49

110

 

Paulina Buda

ZS nr 2 Sanok

58

65

123

 

Sara Głuszko

ZS nr 2 Sanok

39

68

107

 

Angelika Kochman

ZST w Rzeszowie

37

42

79

 

324

 

Paulina Orzechowska

ZST w Rzeszowie

58

50

108

 

Zofia Szmyt

ZST w Rzeszowie

24

48

72

 

Andzelika Pigan

ZST w Rzeszowie

39

26

65

 

Katarzyna Piotrowska

LO Jedlicze

64

61

125

 

367

 

Anna Mrugał

LO Jedlicze

24

25

49

 

Natalia Skiba

LO Jedlicze

53

39

92

 

Anna Wróbel

LO Jedlicze

49

52

101

 

Patrycja Uliasz

ZSP nr 4 Krosno

61

58

119

 

513

 

 

I

Angelika Majkut

ZSP nr 4 Krosno

70

59

129

 

Angelina Wityńska

ZSP nr 4 Krosno

61

75

136

 

Natalia Michalak

ZSP nr 4 Krosno

62

67

129

 

Żaneta Borek

TH Jedlicze

24

25

49

 

229

 

Izabela Bil

TH Jedlicze

40

30

70

 

Paulina Cichoń

TH Jedlicze

35

28

63

 

Kamila Maciejowska

TH Jedlicze

17

30

47

 



Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne

Imię i Nazwisko

Szkoła

seria

Suma

Miejsce indywid.

Wynik drużyny

Miejsce

 

I

II

Piotr Pojnar

Katolickie LO

59

56

115

 

386

 

 

VI

Mateusz Pelczar

Katolickie LO

63

73

136

IV

Robert Skiba

Katolickie LO

39

46

85

 

Julian Zacharjasz

Katolickie LO

22

28

50

 

Kamil Maksym

ZSP w Rymanowie

67

63

130

 

460

 

 

V

Filip Białas

ZSP w Rymanowie

61

60

121

 

Robert Kalisz

ZSP w Rymanowie

56

42

98

 

Adrian Litwin

ZSP w Rymanowie

54

57

111

 

Marcin Szechiński

ZSP nr 5 Krosno

61

74

135

V

463

 

 

IV

Mariusz Kumor

ZSP nr 5 Krosno

64

70

134

 VII

Jakub Dobosz

ZSP nr 5 Krosno

50

57

107

 

Bartosz Kazalski

ZSP nr 5 Krosno

45

42

87

 

Grzegorz Stojak

ZSP nr 2 Krosno

41

52

93

 

305

 

Dominik Sajdak

ZSP nr 2 Krosno

35

33

68

 

Tomasz Zgłobicki

ZSP nr 2 Krosno

42

30

72

 

Daniel Patla

ZSP nr 2 Krosno

38

34

72

 

Rafał Kniaziewicz

I LO Krosno

15

38

53

 

309

 

Damian Chudy

I LO Krosno

50

19

69

 

Paweł Szerszeń

I LO Krosno

36

46

82

 

Kacper Porembski

I LO Krosno

57

48

105

 

Arkadiusz Rajchel

ZSP nr 3 Krosno

73

62

135

VI

489

 

 

III

Mateusz Kubas

ZSP nr 3 Krosno

70

45

115

 

Tomasz Wasłowicz

ZSP nr 3 Krosno

56

63

119

 

Jarosław Biernat

ZSP nr 3 Krosno

55

65

120

 

Kacper Kandefer

ZSP nr 1 Krosno

59

65

124

 

381

 

Damian Socha

ZSP nr 1 Krosno

26

38

64

 

Jakub Kochański

ZSP nr 1 Krosno

62

52

114

 

Bartłomiej Kopeć

ZSP nr 1 Krosno

45

34

79

 

Adrian Sołtysik

ZS nr 2 Sanok

50

52

102

 

379

 

Kuba Borczyk

ZS nr 2 Sanok

52

44

96

 

Maksymilian Chochoła

ZS nr 2 Sanok

52

48

100

 

Kacper Płoski

ZS nr 2 Sanok

41

40

81

 

Łukasz Moskwa

ZST w Rzeszowie

37

26

63

 

318

 

Paweł Szybiak

ZST w Rzeszowie

56

65

121

 

Arkadiusz Jarosz

ZST w Rzeszowie

54

36

90

 

Przemysław Wójcik

ZST w Rzeszowie

31

13

44

 

Mateusz Grzeliński

LO Jedlicze

61

71

132

 

515

 

 

II

Piotr Cyrulik

LO Jedlicze

57

69

126

 

Jakub Krawczyk

LO Jedlicze

64

45

109

 

Sebastian Moskal

LO Jedlicze

76

72

148

II

Radosław Żywiec

2 LO Krosno

68

55

123

 

378

 

Michał Baran

2 lo Krosno

44

48

92

 

Łukasz Klecha

2 lo Krosno

31

55

86

 

Jakub Wysocki

2 lo Krosno

39

38

77

 

Adrian Pawluś

Technikum Jedlicze

51

68

119

 

349

 

Łukasz Wójcik

Technikum Jedlicze

45

36

81

 

Bartłomiej Mróz

Technikum Jedlicze

29

29

58

 

Tomasz Słowik

Technikum Jedlicze

34

57

91

 

Dawid Wołtosz

ZSP nr 4 w Krośnie

75

80

155

I

538

 

 

I

Piotr Filar

ZSP nr 4 w Krośnie

73

73

146

III

Paweł Jantosz

ZSP nr 4 w Krośnie

66

56

122

 

Artur Surmacz

ZSP nr 4 w Krośnie

67

48

115

 

Damian Faliszak

ZS Jedlicze

60

61

121

 

368

 

Maciej Bulanda

ZS Jedlicze

17

6

23

 

Przemysław Styś

ZS Jedlicze

61

44

105

 

Marcin Wójcik

ZS Jedlicze

56

63

119

 

Bartosz Goleń

LO Jedlicze

61

72

133

 

317

 

Michał Jaskółka

LO Jedlicze

53

58

111

 

Karol Chmiel

LO Jedlicze

18

22

40

 

Emil Klatka

LO Jedlicze

8

25

33

 

 



V Międzywojewódzki Memoriał  Strzelecki im. Bogusława Dziury -
19 - 20 listopada 2010 r.- Hala Sportowa w Jedliczu


W piątek, 19 listopada rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie zdecydowanie wygrała zawody. II miejsce indywidualnie zdobyła debiutująca w turniejach strzeleckich Katarzyna Mazur. Chłopcy tym razem zajęli zespołowo trzecie miejsce. Obie nasze drużyny składały się z nowych zawodników, którzy godnie zastąpili starszych  i utytułowanych reprezentantów.
 

 Dziewczęta
1. Mazur Katarzyna 2gL
2. Ziemiańska Aleksandra 2gL
3. Wojnar Gabriela 1hL
4. Juraszek Joanna 2gL
Chłopcy
1. Goleń Jakub  2gL
2. Jakieła Tomasz    1gL
3. Kazalski Bartosz 1dL
4. Maciaszkiewicz Kamil 1gL


Punktacja drużynowa dziewcząt
1. ZSP5 Krosno 179pkt
2. ZSP2 Sanok 170pkt
3. LO Jedlicze2 149pkt
4. ZSP1 Krosno 145pkt
5. LO Rymanów 121pkt
6. ZS Jedlicze 119 pkt
7. LO Jedlicze 118pkt
8. ZSP4 Krosno 115pkt

Punktacja drużynowa chłopców
1. LO Rymanów 187pkt
1. ZS Jedlicze 187pkt
2. ZSP4 Krosno 185pkt
3. ZSP5 Krosno 167pkt
4. ZSP3 Krosno 154pkt
5. ZSP1 Krosno 148pkt
6. LO Jedlicze 115pkt
7. LO Jedlicze2 112pkt
8. ZSP2 Sanok 97pkt



IV Międzywojewódzki Memoriał im. Bogusława Dziury  13-14. 11. 2009r.


Czwarty memoriał strzelecki został zdominowany przez strzelców "Elektryka", którzy wygrali zdecydowanie drużynowe zawody w konkurencji dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Drugi zespół chłopców zajął w koncowej punktacji III miejsce.
Zawody rozgrywane 13 listopada 2009r. w obiekcie hali sportowej GOSiR w Jedliczu zgromadziły na starcie ok. 160 uczniów szkół gimnazjalnych i  ponadgimnazjalnych.  Oprócz zwycięstw drużynowych  Piotr Woźniak wygrał  konkurencję indywidualną chłopców, a trzecie miejsce indywidualnie zajęła wśród uczennic Gabriela Sobczak.
Łacznie w IV edycji zawodów strzeleckich brało udział 17 zespołów chłopców i 13 zespołów dziewcząt z województwa podkarpackiego i opolskiego.

Wyniki Indywidualne Chłopców
Piotr Woźniak ZSP nr. 5 Krosno I 80  
Penar Piotr ZS w Iwoniczu 75  
Rajchel Arkadiusz ZSP nr. 3 Krosno 74  
Marcin Szechiński ZSP nr. 5 Krosno I 70  
Łukasz Jatczyszyn Katolickie LO 69  
Jurkowski Hubert ZSP - LO Rymanów 67  
Eryk Zygler ZS nr. 2 w Sanoku 67  
Wałęga Krzysztof LO Jedlicze 67  
Zając Łukasz ZSP - LO Rymanów 66  
Bartłomiej Dopart ZSP nr. 5 Krosno I 64  
Biedka Przemysław ZS A.K Jedlicze 63  
Kamil Pękala ZSP nr. 5 Krosno II 62  
Tomasz Żelazo ZSP nr. 5 Krosno I 62  
Hubert Wróbel ZS nr. 2 w Sanoku 61  
Mirosław Cygan ZSP 4 Krosno II 60  
Jarosław Twaróg ZSZ A.K Jedlicze 59  
Rostek Bartosz ZSP nr. 3 Krosno 57  
Syrek Dawid ZS A.K Jedlicze 57  
Marek Mandela ZSP nr. 1 Krosno 56  
Faliszek Krzysztof ZS A.K Jedlicze 54  
Kamil Jakubik ZSP nr. 5 Krosno II 54  
Durał Łukasz ZSP nr. 3 Krosno 53  
Kamil Chilk ZSP nr. 5 Krosno II 53  
Mateusz Frydrych ZSP nr. 5 Krosno II 53  
Michał Adam ZSP 4 Krosno II 52  
Baran Krzysztof ZS A.K Jedlicze 51  
Cichoń Łukasz ZS w Iwoniczu 49  
Moskal Adrian ZSP nr. 3 Krosno 48  
Cypcarz Karol ZS CKR Nowosielce 47  
Mateusz Pelczar Katolickie LO 47  
Zaremba Piotr ZSZ A.K Jedlicze 46  
Bobola Paweł ZS CKR Nowosielce 44  
Piotr Pojnar Katolickie LO 43  
Bonar Grzegorz LO Jedlicze 42  
Mateusz Szteliga ZSP nr. 1 Krosno 41  
Sebastian Kosior Lo Dukla 41  
Zając Paweł ZSP - LO Rymanów 39  
Dawid Niezgodzki ZSP 4 Krosno II 39  
Pawluś Adrian ZS A.K Jedlicze 39  
Paweł Skiba ZSP 4 Krosno II 38  
Ruszel Norbert LO Jedlicze 38  
Białas Tomasz ZSP - LO Rymanów 37  
Artur Surmacz ZSP 4 Krosno I 36  
Andrzej Wasłowicz ZSP nr. 1 Krosno 36  
Lula Jakub LO Jedlicze 36  
Słowik Tomasz ZS A.K Jedlicze 34  
Husak Damian ZS CKR Nowosielce 33  
Wójcik Łukasz ZS A.K Jedlicze 33  
Parylak Hubert ZS w Iwoniczu 33  
Guściora Łukasz ZS nr. 2 Nowa Dęba 31  
Cichoń Sławomir ZS w Iwoniczu 31  
Kamil Pyra ZSP 4 Krosno I 29  
Maciej Pilszak ZS nr. 2 w Sanoku 29  
Radek Mariusz ZS nr. 2 Nowa Dęba 28  
Marcin Bogusz ZSP 4 Krosno I 27  
Bartłomiej Zajdel ZSP nr. 1 Krosno 25  
Robert Data ZS CKR Nowosielce 24  
Dawid Szufnarowski ZSP 4 Krosno I 24  
Rząsa Marek ZS nr. 2 Nowa Dęba 24  
Marcin Piecuch ZS nr. 2 w Sanoku 20  
Łukaszewski Tomasz ZSZ A.K Jedlicze 20  
Krzysztof Gobło Lo Dukla 19  
Maciej Bućko ZSZ A.K Jedlicze 18  
Andrzej Krajewski Lo Dukla 16  
Stojak Krystian ZS A.K Jedlicze 15  
Buras Michał ZS nr. 2 Nowa Dęba 11  
Jędrzej Szczurek Lo Dukla 7  

Wyniki  Indywidualne Dziewcząt
Dominika Szydłowska I L.O "Carolinum" Nysa 75
Julianna Bednarczyk ZS nr. 2 w Sanoku 65
Gabriela Sobczak ZSP nr. 5 Krosno 63
Przemysław Dudko I L.O "Carolinum" Nysa 61
Natalia Michalak ZS Ponadgimnazjalnych nr. 4 I 60
Izabela Feruś ZSP nr. 1 Krosno 60
Sylwia Zając ZSP nr. 1 Krosno 58
Magdalena Skwara ZSP nr. 5 Krosno 54
Paulina Zarzyczna ZS nr. 2 w Sanoku 53
Joanna Juraszek ZSP nr. 5 Krosno 53
Paulina Uberman Katolickie LO 53
Penar Anna ZSP - LO Rymanów 51
Wioletta Kołucka ZS Ponadgimnazjalnych nr. 4 I 45
Renata Hołowaty ZS nr. 2 w Sanoku 44
Bernadeta Kudła ZS Jedlicze I 44
Dagmara Jucha ZS Ponadgimnazjalnych nr. 4 I 43
Izabela Boroń I L.O "Carolinum" Nysa 41
Monika Jakieła LO Dukla 41
Emilia Zachariasz Katolickie LO 40
Karolina Pytlik ZS nr. 2 w Sanoku 39
Marlena Gomółka ZS Ponadgimnazjalnych nr. 4 II 38
Paulina Kania ZS Ponadgimnazjalnych nr. 4 II 37
Katarzyna Patla ZSP nr. 5 Krosno 37
Białas Anna ZSP - LO Rymanów 37
Joanna Sajdak ZS Jedlicze I 35
Katarzyna Rączka ZS Jedlicze I 35
Kryspina Steczkowska ZSP nr. 1 Krosno 35
Agnieszka Ogorzałek ZS Ponadgimnazjalnych nr. 4 II 33
Dorota Janas ZS Jedlicze I 32
Elżbieta Hap ZS Jedlicze II 30
Dominika Szczepanik LO Dukla 29
Izabela Siast ZSP nr. 1 Krosno 28
Szpentar Izabela ZSP - LO Rymanów 27
Głowacka Jadwiga LO Jedlicze 27
Joanna Szczepanik LO Jedlicze 25
Dziura Dominika ZS Jedlicze II 22
Banaś Katarzyna ZS Jedlicze II 22
Anna Moskal LO Jedlicze 21
Karolina Łukaszewska ZS Ponadgimnazjalnych nr. 4 II 18
Bernadetta  Mazurek ZS nr. 2 Nowa Dęba 17
Justyna Brągiel LO Jedlicze 17
Kardaś Aleksandra ZS Jedlicze II 16
Olimpia Pietrzak LO Dukla 14
Kasia Myśliwiec  Katolickie LO 10
Dominika Pyryt ZS nr. 2 Nowa Dęba 8
Marta Deptuch ZS nr. 2 Nowa Dęba 8
Martyna Albrycht LO Dukla 7
Barbara Tomczyk ZS nr. 2 Nowa Dęba 0
Hanus Aleksandra ZSP - LO Rymanów 0

  Wyniki Drużynowe CHŁOPCY  
miejsce Nazwa szkoły Wynik 
1 ZSP nr. 5 Krosno I 276
2 ZSP nr. 3 Krosno 232
3 ZSP nr. 5 Krosno II 222
4 ZSP - LO Rymanów 209
5 ZSP 4 Krosno II 189
6 ZS w Iwoniczu 188
7 LO Jedlicze 183
8 ZS A.K Jedlicze 177
9 ZS nr. 2 w Sanoku 177
10 ZS A.K Jedlicze 169
11 Katolickie LO Krosno 159
12 ZSP nr. 1 Krosno 158
13 ZS CKR Nowosielce 148
14 ZSZ A.K Jedlicze 143
15 ZSP 4 Krosno I 116
16 ZS nr. 2 Nowa Dęba 94
17 LO Dukla 83

  Wyniki Drużynowe Dziewczęta
miejsce Nazwa szkoły Wynik
1 ZSP nr. 5 Krosno 207
2 ZS nr. 2 w Sanoku 201
3 ZSP nr. 1 Krosno 181
4 I L.O "Carolinum" Nysa 177
5 ZSP nr. 4 Krosno I 148
6 ZS Jedlicze I 146
7 ZSP nr. 4 Krosno II 126
8 ZSP - LO Rymanów 115
9 Katolickie LO krosno 103
10 LO Dukla 91
11 ZS Jedlicze II 90
12 LO Jedlicze 90
13 ZS nr. 2 Nowa Dęba 33



III Wojewódzki Memoriał im. Bogusława Dziury  14-15 11 2008r.


Strzelecka drużyna dziewcząt nie zawiodła!

III Wojewódzki Memoriał im. B. Dziury w strzelectwie sportowym odbywał się w dniach 14 - 15 listopada 2008r. na obiektach hali sportowej i strzelnicy sportowej  w Jedliczu. W tegorocznych zawodach strzeleckich brało udział 33 drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne i gimnazja.

Tym razem po sukcesy sięgnęły dziewczęta.

Reprezentacja ZSP nr 5 w składzie: Lidwin Joanna (3fL), Mularczyk Iwona  (2bL), Sobczak Gabriela (1gL) i Patla Katarzyna (1gL) zajęła II miejsce w punktacji drużynowej z wynikiem 197 punktów.

Drugim wynikiem w konkurencji indywidualnej dziewcząt mogła się poszczycić Gabriela Sobczak, która uzyskała 68 punktów, natomiast Joanna Lidwin zajęla 6 miejsce z wynikiem 57 pkt.

II Drużyna chłopców startująca poza konkursem uzyskała świetny wynik 231 punktów, który dawał drugie miejsce w punktacji zespołowej.

Skład zespołu: Chilik Kamil (1bT), Woźniak Piotr  (2bT), Czerwonka Michał (2bT) i Walus Radosław  (1cT).

Sporym rozczarowaniem był występ pierwszej drużyny chłopców,  która zajęła  siódme miejsce,

Drużyna wystąpiła w składzie: Szechiński Marcin  (1bT), Żelazo Tomasz (2bT), Frydrych Mateusz  (1bL), Dopart Bartłomiej (2bT).



Miło poinformować, że nasz uczeń - obecnie prezes Sk LOK - Michał Szarek w konkurencji Kpn60 zajął I miejsce w kategorii juniorów, startując jako zawodnik Nafty Krosno. Damian Gałuszka w w Kpn 40 w kategorii juniorów młodszych zajął 7 miejsce. Zapewne wynik byłby lepszy , gdyby nie fatalna druga seria strzałów.

Szczegółowe wyniki znajdziesz na stronie www.muks.gosir.home.pl

II Memoriał w strzelectwie sportowym 9-10.11.2007r
.
Nasi uczniowie uczestniczyli w memoriale w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz jako zawodnicy klubów sportowych.
 
Wyniki naszych uczniów:
 
karabin pneumatyczny 30:
junior młodszy - Szarek Michał (Nafta) 1 miejsce - 273pkt

pistolet pneumatyczny 30:
juniorka młodsza- Aneta Zuzak (Nafta) 2 miejsce - 242pkt

karabin pneumatyczny 10:
dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne
- Goleń Agnieszka - 54pkt
- Mularczyk Iwona - 34pkt
- Kedra Izabela - 33pkt
- Maśnik Adrianna - 15pkt
drużyna zajęła 8 miejsce 

karabin pneumatyczny 10:
chłopcy szkoły ponadgimnazjalne
- Zaremba Robert - 58pkt
- Wójcik Łukasz - 55pkt
- Fornagiel Michał - 32pkt
- Grodzicki Jakub - 30pkt
drużyna zajęła 6 miejsce 

W zawodach startowało 8 klubów z trzech województw i 15 reprezentacji szkolnych z województwa podkarpackiego. 
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *