ZSP 5 Krosno
  Memoriał J. Barana
 
XXV Memoriał im J.Barana w strzelectwie sportowym -2017

Najlepiej z naszych reprezentantów wypadła Aleksandra Leś, która wygrała konkurencję karabin pneumatyczny dziewcząt.
Drużyna dziewcząt zajęła trzecie miejsce, a drużyna chłopców piąte. W kategorii chłopców indywidualnie Przemysław Kasperkiewicz zajął czwarte miejsce



XXIV Memoriał im J.Barana w strzelectwie sportowym
 -2016


Kolejne zawody odbyły się 18 marca na strzelnicy "Naftówki"
Szkołę reprezentowali wszyscy  finaliści  mistrzostw szkoły w konkurencji karabin pneumatyczny.
Drużyna chłopców zajęła drugie miejsce, a drużyna dziewcząt była piąta.
Indywidualnie najlepiej spisał się M.Dembiczak, zdobywając srebrny medal.


XXIII Memoriał im J.Barana w strzelectwie sportowym
 -2015
 
Na XXIII Memoriale im J.Barana w strzelectwie sportowym w dniu 17 marca 2015 r.
nasi uczniowie zdobyli dwa medale drużynowe oraz trzy medale indywidualne.
 
Drużyna dziewcząt w składzie
Wilk Diana, Bożek Brygida, Dubiel Angelika i Jasińska Patrycja zdobyła złoty medal wyprzedzając
dziewięć innych drużyn szkół ponadgimnazjalnych.
 
Zespół chłopców (Dembiczak Michał, Zwiercan Mateusz, Kasperkiewicz Przemysław i  Wołczański Marcin)
zajął drugie miejsce w rywalizacji jedenastu drużyn.
 
Trzy medale indywidualne zdobyli:
Brygida Bożek - I miejsce,
Diana Wilk - III miejsce,
Przemysław Kasperkiewicz - III miejsce
 
Jest to drugi, po wyniku z roku 2009, tak dobry wynik uzyskany przez strzelców
naszej szkoły w kolejnej edycji memoriału strzeleckiego.


XXII Memoriał im J.Barana w strzelectwie sportowym
-2014

14 marca 2014 r.miał miejsce XXII Strzelecki Memoriał J. Barana. Tradycyjnie na strzelnicy w ZSP nr4 w Krośnie do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn dziewcząt i 12 drużyn chłopców.
Nasi strzelcy nie zawiedli i tym razem, zdobywając czterokrotnie miejsca na podium.
W kategorii chłopców drużyna zajęła trzecie miejsce, natomiast Mateusz Zwiecan indywidualnie był drugi.
W rywalizacji dziewcząt Patrycja Jasińska zdobyła srebrny medal a drużynowo nasze dziewczęta uplasowały się na trzecim miejscu.
Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:  Wilk Diana, Mezglewska Klaudia, Bożek Brygida, Jasińska Patrycja, Chudy Anna, Klimkiewicz Mateusz, Nowak Karol, Zwiercan Mateusz, Staniszewski Arkadiusz i Szpiech Maciej.
W zawodach startowało 59 dziewcząt i 52 chłopców.


XXI Memoriał im J.Barana w strzelectwie sportowym -2013
W turnieju strzeleckim dla szkół ponadgimnazjalnych 7 marca wystartowało łącznie 23 drużyny, wsród nich także dwa zespoły naszej Szkoły.
W klasyfikacji drużynowej nasze zespoły uplasowały się na III oraz VI miejscu.
W kasyfikacji dziewcząt najlepiej wypadła Karolina Szajna, zajmując V miejsce.
W klasyfikacji chłopców Kamil Maciaszkiewicz zdobył srebrny medal.
W zawodach uczestniczyło 51 chłopców i 45 dziewcząt
.
Wyniki uzyskane przez naszych reprezentantów

Kamil Maciaszkiewicz -2miejsce
Jarosław Hunia - 17m.
Mateusz
Zwiercan   - 20m.
Michał
Dembiczak- 24m.

Karolina Szajna - 5 miejsce
Katarzyna Raus - 8m.
Klaudia
Mezglewska- 11m
Natalia
Sokół - 13m.
Diana Wilk - 31m.



XX Memoriał im J.Barana w strzelectwie sportowym


Po raz dwudziesty odbyły się zawody strzeleckie organizowane w ZSP nr 4 w Krośnie. Turniej strzelecki z udziałem 27 drużyn reprezentujących 15 szkół ponadgimnazjalnych miał miejsce 1 marca  2012 r.
Nasi uczniowie w zawodach rywalizowali w konkurencji karabin pneumatyczny ( Kpn10), zajmując kilka czołowych miejsc: drużynowo 5 miejsce oraz indywidualnie 5 i 7 miejsce w kategorii chłopców. Sklasyfikowano łącznie 27 dziewcząt i 58 chłopców.
Najlepsze wyniki naszych strzelców:
5 miejsce- Kamil Maciaszkiewicz -75pkt,
7 miejsce - Marcin Szechiński  - 73pkt,
14 miejsce - Jakub Goleń  - 60 pkt.
Tym razem nauczyciele naszej szkoły: Piotr Cymerman, Andrzej Frączek i Zdzisław Piróg zajęli pierwsze miejsce w gronie 11 drużyn, zdobywając 225pkt. Drugie miejsce przypadlo gospodarzom (220pkt), a trzecie zajęli nauczyciele z Jedlicza (203pkt).
Klasyfikacjai indywidualna w strzelaniu z karabinka sportowego nauczycieli:
1. A. Cynarski -79pkt,
2. Z. Piróg - 79pkt,
3. S. Sychta - 79pkt,
4. W. Koś - 78pkt,
5. P. Cymerman -78pkt.



XIX Memoriał  im. Jana Barana w Strzelectwie Sportowym  23-26 luty 2011


24 lutego 2011  r.odbyły się zawody dla szkół ponadgimnazjalnych. w których  rywalizowało 11 szkół w konkurencji karabin pneumatyczny.
W końcowej klasyfikacji nasza drużyna zajęła trzecie miejsce ulegając strzelcom ZS Jedlicze i gospodarzom - ZSP 4 Krosno.
Indywidualnie wsród dziewcząt bardzo dobrze wypadły nasze zawodniczki: Chyc Paulina zajęła drugie miejsce, Mazur Katarzyna czwarte, a szóste zajęła Juraszek Joanna.
W grupie chłopców najlepszy wynik osiagnął Maciaszkiewicz Kamil zajmując siódme miejsce.
W zawodach startowało 39 uczennic i 47 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki drużynowe:

1. ZSZ Jedlicze - 194pkt
2. ZSP nr 4 Krosno - 194pkt
3. ZSP nr 5 Krosno - 184pkt
4.  MZSP Miejsce Piastowe - 174pkt
5. ZSZ nr 2 Sanok - 173pkt
6. LO Jedlicze - 167pkt
7. ZSP nr 3 Krosno - 143pkt
8. ZSP nr 1 Krosno - 142pkt
9. ZSP nr 2 Krosno - 123pkt
10. KLO Krosno - 119pkt
11. ZSP nr 2 Dukla - 118pkt


XVIII Memoriał  im. Jana Barana w Strzelectwie Sportowym

10 marca 2010r.święciliśmy kolejny  sukces w sporcie strzeleckim. W tym dniu odbyła się osiemnasta edycja zawodów, w których uczestniczyło 22 zespoły reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu województwa podkarpackiego. Nasze drużyny zajęły w tym roku kolejno pierwsze i drugie miejsce. Trzeci zespół startujący poza konkursem uzyskał 166pkt, a wynik plasował tę drużynę na czwartym miejscu.
Na sukces drużynowy miały wpływ bardzo dobre rezultaty w strzelaniu indywidualnym w wykonaniu naszych uczniów.
W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zwyciężyła Magdalena Skwara, natomiast Gabriela Sobczak i Joanna Juraszek zajęły kolejno trzecie  i czwarte miejsce.
W drużynie chłopców najlepiej strzelał Kamil Jakubik uzyskując  indywidualnie drugą lokatę, a Marcin Szechiński uplasował się na piątym miejscu.
W całym sezonie  2009/10 nasza strzelecka reprezentacja wygrała dotychczas wszystkie najważniejsze zawody tj. Memoriał im B. Dziury ,  Zawody Barbórkowe i teraz Memoriał im J. Barana.

Wyniki indywidualne
Magdalena Skwara 70pkt
Gabriela Sobczak 66pkt
Joanna Juraszek 64pkt
Katarzyna Patla 47pkt

Kamil Jakubik 67pkt
Marcin Szechiński 64pkt
Tomasz Żelazo 58pkt
Piotr Woźniak 53pkt

Chilik Kamil 59pkt
Pękala Kamil 57pkt
Dopart Bartłomiej 50pkt

Wyniki drużynowe

1 miejsce - ZSP5 (dziewczęta)- 200pkt
2 miejsce - ZSP5 (chłopcy)- 189pkt
3 miejsce - ZSP3 -183pkt
4 miejsce - ZSP5 -166pkt
(sklasyfikowano 22 druzyny)


 

XVII Memoriał Jana Barana w strzelectwie sportowym

Na zawodach strzeleckich dla uczczenia pamięci Jana Barana, zorganizowanych na strzelnicy ZSP4 w Krośnie, nasi uczniowie trzykrotnie odbierali trofea za zajęcie pierwszych miejsc: w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt i chłopców a takze w klasyfikacji drużynowej.

4 Marca 2009r. odbyly się kolejne zawody strzeleckie, w których uczestniczyło  16 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych, a w klasyfikacji indywidualnej zanotowano wyniki ponad 60 zawodników. Reprezentanci szkół średnich strzelali z karabinka pneumatycznego w konkurencji Kpn10.

I miejsce w rywalizacji dziewcząt zdobyła Aneta Zuzak z wynikiem 72pkt.

Marcin Szechiński zajął  miejsce  w kategorii chłopców , uzyskując 75 punktow.

I miejsce, z wynikiem  204 pkt  zajęła drużyna Zespolu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w składzie: Marcin Szechiński, Piotr Woźniak, Tomasz Żelazo (Michal Szarek)

W klasyfikacji chlopców pozostałe miejsca medalowe przypadły naszym uczniom: II miejsce Piotr Woźniak i III miejsce Kamil Chilik.

Najwiekszy sukces strzelecki ostatnich lat  (2002-2009) był możliwy dzięki zangażowaniu grupy uczniów, stałym zajęciom treningowym, organizacji zawodów na szczeblu szkolnym oraz warunkom, jakie stworzyła szkoła dla uprawiania sportu strzeleckiego.


 

  Wyniki drużynowe
LP
SZKOŁA

NAZWISKO IMIĘ

I
II
WYNIK
SUMA
MIEJSCE
 

ZSP nr 3 Krosno

Rajchel Arkadiusz

36
32
68
171
4
1

Wojtuń Adam

22
31
53
 

Szwast Wiktor

26
24
50
 

Durał Łukasz

26
21
47
 

ZSP nr 5 Krosno

Szechiński Marcin

39
36
75
204
1
2

Woźniak Piotr

25
43
68
 

Żelazo Tomasz

33
28
61
 

Szarek Michał

24
26
50
 

ZSP nr 5 Krosno II

Zuzak Aneta

35
37
72
152
10
3

Skwara Magdalena

25
22
47
 

Patla Katarzyna

18
15
33
 

Sobczak Gabriela

11
11
22
 

ZS Nowosielce

Cypraż Karol

22
23
45
96
15
4

Husak Damian

9
21
30
 

Bobola Paweł

14
7
21
 

Mogilany Dawid

6
14
20
 
LO Rymanów

Łukasz Zając

25
25
50
142
12
5

Hubert Jurkowski

24
23
47
 
Anna Peran
27
18
45
 

Anna Białas

20
11
31
 

ZSP 1 Krosno

Mateusz Szteliga

20
34
54
136
13
6

Bartłomiej Wasłowicz

17
25
42
 
Iza Feruś
24
16
40
 

Sylwia Zając

21
17
38
 

ZSP nr 1 Krosno II

Marek Mandela

26
26
52
154
9
7

Jakub Pyzocha

32
19
51
 

Paweł Wojtuń

30
21
51
 

Grzegorz Reczek

23
21
44
 

LO Jedlicze

Paulina Osinkowska

37
27
64
158
8
8

Aleksandra Bienasz

23
25
48
 

Monika Winiarska

23
23
46
 

Ewa Wojtysiak

27
16
43
 

LO Jedlicze II

Piotr Pretucha

34
25
59
144
11
9

Łukasz Laba

29
21
50
 

Buczek Paweł

26
9
35
 

Łukasz Jary

13
19
32
 

ZS im. AK Jedlicze

Bernadetta Kudła

32
28
60
118
14
10

Katarzyna Rączka

16
14
30
 

Ilona Sekuła

21
7
28
 

Joanna Sajdak

9
17
26
 

ZS im. AK Jedlicze II

Przemysław Faliszek

33
33
66
187
3
11

Krzysztof Faliszek

29
34
63
 

Syrek Dawid

28
30
58
 

Krzysztof Baran

23
35
58
 

ZS nr 2 Sanok

Iza Adamska

39
29
68
169
5
12

Anna Bochniak

24
27
51
 

Julianna Bednarczyk

25
25
50
 

Paulina Zarzyczna

13
19
32
 

ZS nr 2 Sanok II

Hubert Wróbel

28
37
65
188
2
13

Paweł Ciepiela

35
29
64
 

Robert Szychowski

31
28
59
 

Eryk Zygler

24
22
46
 

ZSP nr 4 Krosno

Paweł Skiba

27
33
60
161
7
14

Michał Adam

31
26
57
 

Justyna Puchyrska

18
26
44
 

Mirosław Cygan

0
 
0
 

ZSP nr 4 Krosno II

Wioletta Kandefer

20
24
44
163
6
15

Paulina Bogaczewicz

33
35
68
 

Sylwia Słyś

19
32
51
 

Dawid Niezgodzki

7
9
16
 

ZSP nr 6 Krosno

Maciej Jakubowicz

32
27
59
59
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miejsce NAZWISKO IMIĘ I II WYNIK
1 Aneta Zuzak 35 37 72
2 Iza Adamska 39 29 68
3 Paulina Bogaczewicz 33 35 68
4 Paulina Osinkowska 37 27 64
5 Bernadetta Kudła 32 28 60
6 Anna Bochniak 24 27 51
7 Sylwia Słyś 19 32 51
8 Julianna Bednarczyk 25 25 50
9 Aleksandra Bienasz 23 25 48
10 Skwara Magdalena 25 22 47
11 Monika Winiarska 23 23 46
12 Anna Peran 27 18 45
13 Justyna Puchyrska 18 26 44
14 Wioletta Kandefer 20 24 44
15 Ewa Wojtysiak 27 16 43
16 Klatka Karolina 13 28 41
17 Iza Feruś 24 16 40
18 Sylwia Zając 21 17 38
19 Patla Katarzyna 18 15 33
20 Paulina Zarzyczna 13 19 32
21 Anna Białas 20 11 31
22 Katarzyna Rączka 16 14 30
23 Ilona Sekuła 21 7 28
24 Joanna Sajdak 9 17 26
25 Sobczak Gabriela 11 11 22
Chłopcy- Kpn10
 
Wyniki  indywidualne
Dziewczęta - Kpn10
Miejsce NAZWISKO IMIĘ I II WYNIK
1 Szechiński Marcin 39 36 75
2 Woźniak Piotr 25 43 68
3 Chilik Kamil 32 36 68
4 Rajchel Arkadiusz 36 32 68
5 Przemysław Faliszek 33 33 66
6 Hubert Wróbel 28 37 65
7 Paweł Ciepiela 35 29 64
8 Krzysztof Faliszek 29 34 63
9 Żelazo Tomasz 33 28 61
10 Paweł Skiba 27 33 60
11 Piotr Pretucha 34 25 59
12 Robert Szychowski 31 28 59
13 Maciej Jakubowicz 32 27 59
14 Syrek Dawid 28 30 58
15 Krzysztof Baran 23 35 58
16 Michał Adam 31 26 57
17 Mateusz Szteliga 20 34 54
18 Wojtuń Adam 22 31 53
19 Marek Mandela 26 26 52
20 Jakub Pyzocha 32 19 51
21 Paweł Wojtuń 30 21 51
22 Szwast Wiktor 26 24 50
23 Szarek Michał 24 26 50
24 Łukasz Zając 25 25 50
25 Łukasz Laba 29 21 50
26 Dopart Bartłomiej 21 28 49
27 Durał Łukasz 26 21 47
28 Hubert Jurkowski 24 23 47
29 Eryk Zygler 24 22 46
30 Cypraż Karol 22 23 45
31 Grzegorz Reczek 23 21 44
32 Bartłomiej Wasłowicz 17 25 42
33 Tomasz Tomkiewicz 27 14 41
34 Czerwonka Michał 13 24 37
35 Buczek Paweł 26 9 35
36 Łukasz Jary 13 19 32
37 Pękala Kamil 14 17 31
38 Husak Damian 9 21 30
39 Bobola Paweł 14 7 21
40 Mogilany Dawid 6 14 20
41 Damian Andrunik 12 6 18
42 Dawid Niezgodzki 7 9 16
43 Mirosław Cygan 0 0 0



XVI Memoriał Jana Barana w strzelectwie sportowym

Sukcesem zakończył się memoriał strzelecki odbywający się w dniach 29 II -1 III 2008r. na strzelnicy ZSP nr4 w Krośnie. 
Uczennica klasy I GL Adrianna Maśnik w kategorii amatorów zdobyła złoty medal w konkurencji karabin pneumatyczny (Kpn10) z wynikiem 72 pkt.. 
Nasza zawodniczka w nagrodę miała okazję zmierzyć się ponownie w rywalizacji ze strzelcami z 7 klubów Polski południowej. Tym razem w konkurencji Kpn40 zajęła ósme miejsce. 
Drużyna złożona z samych dziewcząt w ogólnej klasyfikacji zajęła 8 miejsce. 
Także Michał Szarek (IIcL) i Aneta Zuzak (IcL) jako zawodnicy Nafty Krosno brali udział w Memoriale w konkurencjach karabin i pistolet pneumatyczny. 
W zawodach szkół ponadgimnazjalnych poza w/w uczestniczyli: Iwona Mularczyk, Joanna Lidwin, Izabela Kędra, Michał Fornagiel, Patryk Jabłoński i Łukasz Wójcik .
Nauczyciele w konkurencji drużynowej karabin sportowy zajęli V miejsce. 

Opiekun drużyny - Z.Piróg





tekst
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *