ZSP 5 Krosno
  V SMS -karabin pneumatyczny Kpn10
 
V STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY
W zawodach uczestniczyło 47 uczniów ZSP5 Krosno. Mistrzami szkoły w strzelaniu z karabinu pneumatycznego zostali Karolina Szajna i niespodziewanie Jarosław Hunia. O wysokim poziomie sportowym zawodów może świadczyć fakt, że w finale chłopców wszyscy uzyskali wyniki powyżej 100 punktów, a o kolejności decydowały pojedynki "Złoty Strzał". W ten sposób walczono o II i IV miejsce.
06.03.2013
KARABIN PNEUMATYCZNY  (Kpn10)-
WYNIKI - eliminacje
godz zmiana  stanowisko nazwisko i imię  klasa I II wynik
8.05 I 1   Rec Damian
 2cL  14  17  31
(Lekcja1) I 2  Gierlicki Radosław  2cL  17  27  44
  I 3  Garnczarski Tomasz  2cL  21  19  40
  I 4  Szpiech Maciej  2cL  30  28  58
  I 5  Michniewski Adrian  2cL  14  31  45
8.25 II 1  Biedroń Kamil  1cL  0  0  0
(Lekcja1) II 2  Kuzianik Miłosz  1cL  0  0  0
  II 3  Zygmunt Radosław  1cL  20  13  33
  II 4  Sieniawski Krzysztof  1cL  0  18  18
  II 5  Nowak Karol  2adT  26  40  66
8.55 III 1  Gonet Justyna  3gL  25  21  46
(Lekcja2) III 2  Bularska Monika  3gL  21  17  38
  III 3  Wojnar Gabriela  3hL  30  31  61
  III 4  Zajchowska Sylwia  3hL  28  15  43
  III 5          
9.15 IV 1  Szeller Filip  2cL  30  31  61
(Lekcja2) IV 2  Maciaszkiewicz Kamil  3gL  32  38  70
  IV 3  Pańko Marek  3gL  6  24  30
  IV 4          
  IV 5  Karalus Dominik  2cL  16  25  41
9.40 V 1          
(Lekcja3) V 2  Kliś Sabina  2gL  26  28  54
  V 3  Boczar Klaudia  2gL  23  36  59
  V 4  Soboń Izabela
 2gL  14  34  48
  V 5  Wawrzkowicz Kinga  2gL  22  26  48
10.00 VI 1  Staroń Dawid  2gL  0  0  0
(Lekcja3) VI 2  Balawajder Jarosław  2gL  23  32  55
  VI 3  Zajdel Robert  2gL  11  11  22
  VI 4  Gargasz Artur  2gL  11  26  37
  VI 5  Pacek Maciej  2cL  25  21  46
10.30 VII 1  Wilk Diana  1gL  25  40  65
(Lekcja4) VII 2  Mezglewska Klaudia  2gL  35  34  69
  VII 3  Sokół Natalia  2gL  38  32  70
  VII 4  Raus Katarzyna  2gL  29  36  65
  VII 5  Szajna Karolina  2gL  38  34  72
10.50 VIII 1  Janas Piotr  1gL  34  25  59
(Lekcja4) VIII 2  Stec Bartłomiej  1bT  30  31  61
  VIII 3  Zwiercan Mateusz  1bT  29  37  66
  VIII 4  Dembiczak Michał  1bT  37  32  69
  VIII 5  Warżołek Patryk  1gL  9  25  34
11.30 IX 1  Dobosz Jakub  3dL  26  30  56
(Lekcja5) IX 2  Dziura Damian  3hL  19  27  46
  IX 3  Mazur Michał  3hL  32  29  61
  IX 4  Kielar Maciej  3hL  26  21  47
  IX 5  Hunia Jarosław  3hL  36  33  69
11.50 X 1  Jakieła Tomasz  3gL  29  29  58
(Lekcja5) X 2  Widziszewski Radosław  2gL  32  33  65
  X 3  Kasprzyk Wiktor  2gL  6  12  18
  X 4  Jakubik Mariusz  2gL  29  21  50
  X 5  Staniszewski Arkadiusz  1bT  30  21  51

KARABIN PNEUMATYCZNY  (Kpn10)
FINAŁ  godz.  12.15  (6 marca 2013-środa
DZIEWCZĘTA
nazwisko i imię     
stan. elim I    II  III IV suma miejsce
 Wilk Diana 1  65  6  3  8  4  7  93  V
 Mezglewska Klaudia 2  69  6  7  7  10  7  106  II
 Sokół Natalia 3  70  7  7  7  3  2  96  IV
 Raus Katarzyna 4  65  8  6  9  4  8  100  III
 Szajna Karolina 5  72  5  8  7  7  9  108  I

FINAŁ  godz.  12.35  (6 marca 2013-środa)
CHŁOPCY
nazwisko i imię     
stan. elim I    II  III IV suma miejsce
 Dembiczak Michał 1  69  8  8  5  4  7  101  II
 Maciaszkiewicz Kamil 2  70  9  7  0  8  7  101  III
 Zwiercan Mateusz 3  66  7  5  6  9  7  100  V
 Nowak Karol 4  66  7  4  8  7  8  100  IV
 Hunia Jarosław 5  69  8  5  4  9  7  102  I
Złoty strzał: Dembiczak Michał (8) i Nowak Karol (7)

Biuro obliczeń
Szajna Karolina
Raus Katarzyna
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *