ZSP 5 Krosno
  VI SMS 2014
 
VI STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY
KARABIN PNEUMATYCZNY  (Kpn10)
12.03.2014
eliminacje
godz zmiana  stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
8.55 I 1             
(Lekcja2) I 2 Klimkiewicz Mateusz 3adT CH 65 29 36
  I 3 Rec Damian 3cL CH 30 23 7
  I 4 Pacek Maciej 3cL CH 58 28 30
9.15 II 1            
(Lekcja2) II 2            
  II 4 Nowak Karol 3adt CH 57 31 26
9.40 III 1            
(Lekcja3) III 2 Mezglewska Klaudia 3gL DZ 70 34 36
  III 3 Sokół Natalia 3gL DZ 60 27 33
  III 4 Raus Katarzyna 3gL DZ 0    
  III 5 Szajna Karolina 3gL DZ 72 34 38
10.00 IV 1 Zygmunt Radosław 2cL CH 18 11 7
(Lekcja3) IV 2 Michnowicz Paweł 1eL Ch 53 23 30
  IV 3 Widziszewski Radosław 3gL CH 49 17 32
  IV 4 Zajdel Robert 3gL CH 57 31 26
  IV 5 Sieniawski Krzysztof 2cL CH 27 18 9
10.30 V 1 Jurczak Mateusz 2bT CH 51 17 34
(Lekcja4) V 2 Zwiercan Mateusz 2bT CH 69 33 36
  V 3 Dembiczak Michał 2bT Ch 67 34 33
  V 4 Staniszewski Arkadiusz 2bT Ch 66 29 37
10.50 VI 1 Jasińska Patrycja 1cL DZ 70 33 37
(Lekcja4) VI 2 Szynal Angelika 2cL DZ 50 21 29
  VI 3 Wilk Diana 2gL DZ 60 34 26
  VI 4 Chudy Anna 2gL DZ 69 32 37
  VI 5 Bożek Brygida  1fL DZ 78 41 37
11.30 VII 1            
(Lekcja5) VII 2 Karalus Dominik 3cL CH 43 18 25
  VII 3 Garnczarski Tomasz 3cL CH 53 31 22
  VII 4 Michniewski Adrian 3cL Ch 32 9 23
11.50 VIII 1            
(Lekcja5) VIII 2 Gierlicki Radosław 3cL CH 49 21 28
  VIII 3 Szeller Filip 3cL CH 58 29 29
  VIII 4 Szpiech Maciej 3cL Ch 66 36 30
 

KARABIN PNEUMATYCZNY  (Kpn10)

FINAŁ  godz.  12.35  - 12 marca 2014 -środa
CHŁOPCY
nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 Staniszewski Arek
1
 66
 6
 8
 6
 7
 8
 101
 I      (9)
 Zwiercan Mateusz
2
 69
 7
 8
 4
 5
 6
 99
 III
 Klimkiewicz Mateusz
3
 65
 6
 6
 8
 7
 9
 101
 II    (3)
 Dembiczak Michał
4
 67
 6
 3
 8
 8
 6
 98
 IV
 Szpiech Maciej
5
 66
 9
 3
 8
 0
 6
 92
 V
W finale o pierwszym miejscu zadecydował "złoty strzał"

FINAŁ  godz.  12.15  - 12 marca 2014-środa
DZIWCZĘTA

nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 Bożek Brygida
1
 78
 7
 8
 9
 7
8
 117
 I
 Mezglewska Klaudia
2
 70
 2
 6
 5
 8
 5
 96
 IV
 Chudy Anna
3
 69
 4
 6
 7
 1
 8
 95
 V
 Szajna Karolina
4
 72
 7
 5
 9
 7
 8
 108
 III
 Jasińska Patrycja
5
 70
 10
 8
 9
 8  8  113  II



VI STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY
 PISTOLET PNEUMATYCZNY  (Ppn10)
13.03.2014
eliminacje
 
 
godz zmiana  stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
9.40 I 1            
(Lekcja3) I 2 Jurczak Mateusz 2bT CH 56 24 32
  I 3 Widziszewski Radosław 3gL Ch 56 22 34
  I 4 Zajdel Robert 3gL Ch 35 9 26
  I 5            
10.00 II 1            
(Lekcja3) II 2 Mezglewska Klaudia 3gL DZ 66 30 36
  II 3 Sokół Natalia 3gL DZ 25 10 15
  II 4 Raus Katarzyna 3gL DZ 56 29 27
  II 5 Szajna Karolina 3gL DZ 59 37 22
10.30 III 1            
(Lekcja4) III 2 Rec Damian 3cL CH 54 29 25
  III 3 Pacek Maciej 3cL Ch 73 39 34
  III 4 Nowak Karol 3adT Ch 71 32 39
  III 5 Wojtowicz Miłosz 3cL CH 59 34 25
10.50 IV 1            
(Lekcja4) IV 2 Chudy Anna 2gL DZ 54 36 19
  IV 3 Wilk Diana 2gL DZ 66 35 31
  IV 4            
  IV 5            
11.30 V 1            
(Lekcja5) V 2 Szeller Filip 3cL CH 64 23 35
  V 3 Garnczarski Tomasz 3cL CH 31 15 16
  V 4 Karalus Dominik 3cL Ch 63 28 35
  V 5            
11.50 VI 1            
(Lekcja5) VI 2 Michniewski Adrian 3cL CH 28 7 28
  VI 3 Gierlicki Radosław 3cL CH 60 28 32
  VI 4 Szpiech Maciej 3cL Ch 26 7 26
  VI 5            


PISTOLET PNEUMATYCZNY  (Ppn10)

FINAŁ ( lekcja 6) godz.  12.15  - 13 marca 2014 -czwartek
DZIEWCZĘTA
nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 Chudy Anna
1
 54
 6
 2
 2
 6
 3
 73
 V
 Wilk Diana
2
 66
 3
 0
 5
 5
 7
 86
 II   (7)
 Mezglewska Klaudia
3
 66
 1
 0
 4
 6
 4
 81
 III
 Raus Katarzyna
4
 56
5
 4
 3
 6
 2
 76
 IV
 Szajna Karolina
5
 59
 4
 6
 8
 9
 0
 86
 I   (8)
O pierwszym miejscu zdecydował "złoty strzał  ( 8 : 7)

FINAŁ ( lekcja 6)  godz.  12.35   - 13 marca 2014 -czwartek
CHŁOPCY
nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 Karalus Dominik
1
 63
 10
 9
 1
 5
 9
 97
 IV
 Pacek Maciej
2
 73
 7
 5
 6
 10
 5
 106
 II
 Nowak Karol
3
 71
 9
 4
 8
 9
 7
 108
 I
 Szeller Filip
4
 64
 6
 2
 8
 8
 8
 96
 III
 Gierlicki Radosław
5
 60
 1
 7
 5
 4
 7
 84
 V
 


 
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *