ZSP 5 Krosno
  Wyniki 2017
 
Punktacja Turnieju klas mundurowych
Punktacja Drużynowa
             
  CHŁOPCY       drużynowa punktacja  
klasa nazwisko i imię tor strzelanie Suma razem TOR razem STRZelanie Suma
3abwt Opaliński Krystian 64 70 134 181 163 344
  Pitycz Konrad 57 29 86
  Zajdel Bartosz 60 64 124
2abwt Zamorski Artur 46 76 122 145 186 331
  Lenart Karol 48 72 120
  Kawka Dawid 51 38 89
2cL Kilarowski Krzysztof 60 25 85 174 141 315
  Wywrót Kacper 70 60 130
  Węklar Miłosz 54 56 110
1abwt Łątka Arkadiusz 46 62 108 138 169 307
  Hryniak Dominik 45 36 81
  Nowak Paweł 47 71 118
2abwt Gibadło Kacper 49 39 88   158 302
  Pełdiak Aleksandra 44 53 97 144
  Komisarz Szymon 51 66 117  
1abwt Arendarczyk Norbert 40 37 77 130 159 289
  Mercik Paweł 46 79 125
  Knap Paweł 44 43 87
3abwt Kurzydło Michał 31 65 96 107 173 280
  Lenart Łukasz 35 68 13
  Betlej Mateusz 41 40 81
3cL Hawrot Kacper 42 50 92 111 135 246
  Dobosz Maciej 35 37 72
  Barsznica Maciej 34 48 82
2abwt Dymczak Aleksander 20 59 79 73 157 230
  Śliwka Karol 10 46 56
  Borek Szymon 43 52 95
2abwt Żychowski Patryk 42 54 96 114 116 230
  Bardzik Rafał 46 43 89
  Leń Dariusz 26 19 45
1abwt Pelczar Jakub 40 55 95 94 130 224
  Wilk Hubert 35 30 65
  Wilk Kacper 19 45 64
1abwt Mazur Mateusz 23 36 59 80 139 219
  PawłowskiFilip 25 58 83
  Zuzak Michał 32 45 77
3abwt Dubis Przemysław 33 59 92 115 99 214
  Duda Arkadiusz 37 40 77
  Błaszczak Daniel 45 0 45
               
  DZIEWCZĘTA       drużynowa punktacja  
klasa nazwisko i imię tor strzelanie Suma razem TOR razem STRZelanie Suma
2cL Moskal Małgorzata 31 79 110 62 179 241
  Kozimor Joanna  15 60 75
  Maślanka Patrycja 16 40 56
2cL Leś Agnieszka 37 61 98 96 113 209
  Pachana Paulina 27 10 37
  Kopczak Natalia 32 42 74


Chłopcy Indywidualnie

    indywidualna punktacja
klasa nazwisko i imię tor- pkt strzelanie Suma
2cL Kumor Jarosław 70 72 142
3abwt Opaliński Krystian 64 70 134
2cL Wywrót Kacper 70 60 130
1abwt Mercik Paweł 46 79 125
3abwt Zajdel Bartosz 60 64 124
2abwt Zamorski Artur 46 76 122
2abwt Lenart Karol 48 72 120
1abwt Nowak Paweł 47 71 118
2abwt Komisarz Szymon 51 66 117
2cL Węklar Miłosz 54 56 110
1abwt Łątka Arkadiusz 46 62 108
1cL Ziemba Sławomir 49 55 104
3abwt Lenart Łukasz 35 68 103
1cL Pelczar Kacper 48 53 101
2abwt Witaszek Daniel 43 55 98
3abwt Kurzydło Michał 31 65 96
2abwt Żychowski Patryk 42 54 96
1abwt Pelczar Jakub 40 55 95
2abwt Borek Szymon 43 52 95
3cL Hawrot Kacper 42 50 92
3abwt Dubis Przemysław 33 59 92
2abwt Bardzik Rafał 46 43 89
2abwt Kawka Dawid 51 38 89
2abwt Gibadło Kacper 49 39 88
1abwt Knap Paweł 44 43 87
3abwt Pitycz Konrad 57 29 86
2cL Kilarowski Krzysztof 60 25 85
1cL Patla Karol 33 51 84
1abwt PawłowskiFilip 25 58 83
3cL Barsznica Maciej 34 48 82
3abwt Betlej Mateusz 41 40 81
1abwt Hryniak Dominik 45 36 81
1cL Ślęzak Kacper 26 54 80
1cL Wiszniewski Kamil 45 34 79
2abwt Dymczak Aleksander 20 59 79
3abwt Duda Arkadiusz 37 40 77
1abwt Arendarczyk Norbert 40 37 77
1abwt Zuzak Michał 32 45 77
3cL Dobosz Maciej 35 37 72
1cL Dziadosz Jakub 33 34 67
3cL Kociuba Michał 0 67 67
1abwt Wilk Hubert 35 30 65
1cL Wiatr Mateusz 39 25 64
1abwt Wilk Kacper 19 45 64
3cL Rudek Jan 0 60 60
3abwt Moskal Łukasz 0 60 60
1abwt Mazur Mateusz 23 36 59
3abwt Penar Łukasz 0 56 56
2abwt Śliwka Karol 10 46 56
3abwt Żuraw Dawid 0 55 55
3cL Graba Arkadiusz 0 53 53
1cL Wiśniowski Patryk 0 48 48
3cL Zajdel Rafał 0 46 46
3abwt Stępkowicz Piotr 0 45 45
3abwt Błaszczak Daniel 45 0 45
2abwt Leń Dariusz 26 19 45
3cL Gładysz Mateusz 0 44 44
2abwt Szuber Wiktor 44 0 44
1cL Walczak Łukasz 0 43 43
3cL Godek Mateusz 0 42 42
3abwt Bania Cezary 0 41 41
1abwt Niziołek Konrad 0 39 39
1cL Betlej Dominik 30 4 34
3abwt MachPatryk 0 24 24
3abwt BereśDaniel 0 17 17


Dziewczęta Indywidualnie



    indywidualna punktacja
klasa nazwisko i imię tor- pkt strzelanie Suma
2cL Moskal Małgorzata 31 79 110
2cL Leś Agnieszka 37 61 98
2abwt Pełdiak Aleksandra 44 53 97
1cL Leś Aleksandra 27 48 75
2cL Kozimor Joanna  15 60 75
2cL Kopczak Natalia 32 42 74
2cL Maślanka Patrycja 16 40 56
1cL Munia Aleksandra 0 51 51
3cL Hunia Patrycja 0 49 49
1cL Lubaś Gabriela 0 40 40
1cL Raś Justyna 0 37 37
2cL Pachana Paulina 27 10 37
1cL Pilch Gabriela 0 36 36
3cL Rajchel Weronika 0 33 33
1cL Błachaniec Weronika 0 26 26
1cL Bartnik Alicja 0 18 18
1cL Czelna Marlena 0 17 17
3cL Nowak Aleksandra 0 10 10
1cL Świątek Julia 0 7 7
1cL Niepokój Klaudia 0 3 3
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *