ZSP 5 Krosno
  eliminacje 2012
 
Punktacja indywidualna i drużynowa szkolnych eliminacji Sprawni jak żołnierze 2012

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

nr nazwisko i imię kl tor rzut strzel I pomoc razem miejsce
1 Pacek Maciej
Rec Damian
Wojtowicz Miłosz
1cL            
  1cL 8 2 6 12 28 IV
  1cL            
2 Gierlicki Radosław
Szeller Filip
Szpiech Maciej
1cL            
  1cL 10 5 12 4 31 II
  1cL            
3 Król Wojciech 3hL            
  Wojtuń Mateusz 3hL 12 10 8 2 32 I
  Woźniak Mateusz 3hL            
4 Maciaszkiewicz Kamil
Jakieła Tomasz
Bluj Kamil
2gL            
  2gL 6 10 4 6 26 V
  2gL            
5 Mazur Michał
Dziura Damian
Chrobak Adrian
2hL            
  2hL 2 10 10 9 31 III
  2hL            
6 Balawajder Jarosław
Kasprzyk Wiktor
Gargasz Artur
1gL            
  1gL 4 5 2 9 20 VI
  1gL            
                 
nr nazwisko i imię   tor rzut strzel pom razem miejsce
7 Mezglewska Klaudia
Tasz Sabina
Raus Katarzyna
1gL            
  1gL 4 4 6 2 16 II
  1gL            
8 Margańska Paulina 3hL            
  Buda Patrycja 3hL 6 6 4 4 20 I
  Balicka Anita 3hL            
9 Boczar Klaudia
Sokół Natalia
Stokłosa Martyna
1gL            
  1gL 2 2 2 6 12 III
  1gL            

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

nr nazwisko i imię kl tor rzut strzel razem miejsce
1 Pacek Maciej 1cL 5 9,5 11,5 26 XII
  Rec Damian 1cL 10 9,5 10 29,5 VIII
  Wojtowicz Miłosz 1cL 14 4 3 21 XVI
2 Gierlicki Radosław 1cL 13 16,5 11,5 41 II
  Szeller Filip 1cL 17 4 18 39 III
  Szpiech Maciej 1cL 9 4 13,5 26,5 IX
3 Król Wojciech 3hL 11 13,5 13,5 38 IV
  Wojtuń Mateusz 3hL 18 13,5 17 48,5 I
  Woźniak Mateusz 3hL 15 9,5 2 26,5 X
4 Maciaszkiewicz Kamil 2gL 8 16,5 6 30,5 V
  Jakieła Tomasz 2gL 12 4 7 23 XV
  Bluj Kamil 2gL 6 13,5 4 23,5 XIV
5 Mazur Michał 2hL 1 4 8 13 XVIII
  Dziura Damian 2hL 7 4 15 26 XI
  Chrobak Adrian 2hL 3 18 9 30 VII
6 Balawajder Jarosław 1gL 2 13,5 1 16,5 XVII
  Kasprzyk Wiktor 1gL 4 4 16 24 XIII
  Gargasz Artur 1gL 16 9,5 5 30,5 VI
               
nr nazwisko i imię   tor rzut strzel razem miejsce
7 Mezglewska Klaudia 1gL 1 7 9 17 IV
  Tasz Sabina 1gL 3 5 4 12 VII
  Raus Katarzyna 1gL 9 2,5 7 18,5 III
8 Margańska Paulina 3hL 8 8,5 8 24,5 I
  Buda Patrycja 3hL 6 8,5 5 19,5 II
  Balicka Anita 3hL 7 2,5 3 12,5 VI
9 Boczar Klaudia 1gL 5 6 6 17 V
  Sokół Natalia 1gL 4 2,5 2 8,5 VIII
  Stokłosa Martyna 1gL 2 2,5 1 5,5 IX

Sędzia  Z.Piróg        
Obsługa zawodów: G.Wojnar, H.Wojtuń, K. Gargasz


 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *