ZSP 5 Krosno
  wyniki 2016
 
TURNIEJ KLAS MUNDUROWYCH 21 marca 2016
Klasyfikacja drużynowa


CHŁOPCY
nr
nawisko i imię
kl
tor/pkt
strzelanie
suma
razem
miejsce
1
Lenart Karol
 
46
69
115
 
 
 
Kurek Patryk
1abwt
44
57
101
295
III
 
Sanocki Kamil
 
47
32
79
 
 
2
Leśniak Paweł
 
18
60
78
 
 
 
Jaracz Patryk
1abwt
0
27
27
141
 
 
Gondek Adrian
 
0
36
36
 
 
3
Zamorski Artur
 
46
42
88
 
 
 
Kawka Dawid
1abwt
54
47
101
289
 
 
Gibadło Kacper
 
45
55
100
 
 
4
Witaszek Daniel
 
0
47
47
 
 
 
Dymczak Arkadiusz
1abwt
0
49
49
190
 
 
Bardzik Rafał
 
47
47
94
 
 
5
Puchyrski Sebastian
 
36
33
69
 
 
 
Żychowski Filip
1abwt
37
50
87
203
 
 
Goleń Mateusz
 
0
47
47
 
 
6
Kulpiński Kacper
 
54
39
93
 
 
 
Hawrot Kacper
2cL
22
63
85
300
II
 
Zajdel Rafał
 
54
68
122
 
 
7
Graba Arkadiusz
 
50
27
77
 
 
 
Rajchel Andrzej
2cL
33
64
97
278
 
 
Dobosz Maciej
 
32
72
104
 
 
8
Ułomek Patryk
 
0
55
55
 
 
 
Tomoń Konrad
2cL
0
37
37
136
 
 
Cieplik Dawid
 
0
44
44
 
 
9
Gładysz Mateusz
 
0
43
43
 
 
 
Godek Mateusz
2cL
0
66
66
180
 
 
Barsznica Maciej
 
0
71
71
 
 
10
Zarębski Szymon
 
29
10
39
 
 
 
Wywrót Kacper
1cL 
46
31
77
212
 
 
Węklar Miłosz
 
48
48
96
 
 
11
Opaliński Krystian
 
64
61
125
 
 
 
Pitycz Konrad
2abwt
65
53
118
326
I
 
ZajdelBartosz
 
53
30
83
 
 
12
Dubis Przemysław
 
43
49
92
 
 
 
Betlej Mateusz
2abwt
43
53
96
283
 
 
Kułak Dawid
 
45
50
95
 
 
ind
Łukaszewski kamil
1abwt
38
18
56
 
 
ind
Bożek Kacper
1abwt
0
55
55
 
ind
Płaza Rafał
1abwt
32
49
81
 
 
ind
Borek Szymon
1abwt
0
25
25
 
ind
Kozdrój Wojciech
1cL 
30
45
75
 
 
ind
Kumor Jarosław
1cL 
33
58
91
 
ind
Żuraw Dawid
2abwt
0
76
76
 
 
ind
Moskal łukasz
2abwt
0
66
66
 
ind
Pilat Kamil
2abwt
0
20
20
 
 
ind
Stępkowicz Piotr
2abwt
0
46
46
 
ind
Blecharz Patryk
2abwt
0
17
17
 
 
ind
Kurzydło Michał
2abwt
0
41
41
 
 
ind
Błaszczak Daniel
2abwt
47
0
47
 
 

DZIEWCZĘTA
lp
nawisko i imię
kl
tor/pkt
strzelanie
suma
razem
miejsce
1
Hunia Klaudia
 
0
39
39
 
 
 
Błoniarz Kamila
2cL
0
71
71
127
I
 
Rajchel Weronika
 
0
17
17
 
 
2
Maślanka Patrycja
 
13
32
45
 
 
 
Moskal Małgorzata
1cL
23
2
25
93
II
 
Pachana Paulina
 
19
4
23
 
 
ind
Nowak Aleksandra
2cL
0
35
35
 
 
ind
Kozubek Izabela
2cL
0
29
29
 
 
ind
Kopczak Natalia
1cL
17
13
30
 
 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

CHŁOPCY - Indywidualnie
nr
nawisko i imię
kl
tor/pkt
strzelanie
suma
miejsce
1
Opaliński Krystian
2abwt
64
61
125
I
2
Zajdel Rafał
2cL
54
68
122
II
3
Pitycz Konrad
2abwt
65
53
118
III
4
Lenart Karol
1abwt
46
69
115
 
5
Dobosz Maciej
2cL
32
72
104
 
6
Kurek Patryk
1abwt
44
57
101
 
7
Kawka Dawid
1abwt
54
47
101
 
8
Gibadło Kacper
1abwt
45
55
100
 
9
Rajchel Andrzej
2cL
33
64
97
 
10
Węklar Miłosz
1cL 
48
48
96
 
11
Betlej Mateusz
2abwt
43
53
96
 
12
Kułak Dawid
2abwt
45
50
95
 
13
Bardzik Rafał
1abwt
47
47
94
 
14
Kulpiński Kacper
2cL
54
39
93
 
15
Dubis Przemysław
2abwt
43
49
92
 
16
Kumor Jarosław
1cL 
33
58
91
 
17
Zamorski Artur
1abwt
46
42
88
 
18
Żychowski Filip
1abwt
37
50
87
 
19
Hawrot Kacper
2cL
22
63
85
 
20
ZajdelBartosz
2abwt
53
30
83
 
21
Płaza Rafał
1abwt
32
49
81
 
22
Sanocki Kamil
1abwt
47
32
79
 
23
Leśniak Paweł
1abwt
18
60
78
 
24
Graba Arkadiusz
2cL
50
27
77
 
25
Wywrót Kacper
1cL 
46
31
77
 
26
Kozdrój Wojciech
1cL 
30
45
75
 
27
Puchyrski Sebastian
1abwt
36
33
69
 
28
Łukaszewski kamil
1abwt
38
18
56
 
29
Zarębski Szymon
1cL 
29
10
39
 
30
Żuraw Dawid
2abwt
0
76
76
pk
31
Barsznica Maciej
2cL
0
71
71
pk
32
Godek Mateusz
2cL
0
66
66
pk
33
Moskal łukasz
2abwt
0
66
66
pk
34
Ułomek Patryk
2cL
0
55
55
pk
35
Bożek Kacper
1abwt
0
55
55
pk
36
Dymczak Arkadiusz
1abwt
0
49
49
pk
37
Witaszek Daniel
1abwt
0
47
47
pk
38
Goleń Mateusz
1abwt
0
47
47
pk
39
Błaszczak Daniel
2abwt
47
0
47
pk
40
Stępkowicz Piotr
2abwt
0
46
46
pk
41
Cieplik Dawid
2cL
0
44
44
pk
42
Gładysz Mateusz
2cL
0
43
43
pk
43
Kurzydło Michał
2abwt
0
41
41
pk
44
Tomoń Konrad
2cL
0
37
37
pk
45
Gondek Adrian
1abwt
0
36
36
pk
46
Jaracz Patryk
1abwt
0
27
27
pk
47
Borek Szymon
1abwt
0
25
25
pk
48
Pilat Kamil
2abwt
0
20
20
pk
49
Blecharz Patryk
2abwt
0
17
17
pk


DZIEWCZĘTA - indywidualnie
lp
nawisko i imię
kl
tor/pkt
strzelanie
suma
miejsce
1
Maślanka Patrycja
1cL
13
32
45
I
2
Kopczak Natalia
1cL
17
13
30
II
3
Moskal Małgorzata
1cL
23
2
25
III
4
Pachana Paulina
1cL
19
4
23
IV
5
Błoniarz Kamila
2cL
0
71
71
pk
6
Hunia Klaudia
2cL
0
39
39
pk
7
Nowak Aleksandra
2cL
0
35
35
pk
8
Kozubek Izabela
2cL
0
29
29
pk
9
Rajchel Weronika
2cL
0
17
17
pk

NAJLEPSI NA POLICYJNYM TORZE PRZESZKÓD
 
nawisko i imię
kl
tor/pkt
czas
1
Moskal Małgorzata
1cL
23
1.46,57
2
Pachana Paulina
1cL
19
1.50,72
3
Kopczak Natalia
1cL
17
1.53,00
 
 
 
 
 
1
Opaliński Krystian
2abwt
64
1.13,00
2
Pitycz Konrad
2abwt
65
1.13,06
3
Kulpiński Kacper
2cL
54
1.17,56
NAJLEPSI NA STRZELNICY
 
nawisko i imię
kl
tor
strzelnica
1
Błoniarz Kamila
2cL
0
71
2
Hunia Klaudia
2cL
0
39
3
Nowak Aleksandra
2cL
0
35
 
 
 
 
 
1
Żuraw Dawid
2abwt
0
76
2
Dobosz Maciej
2cL
32
72
3
Barsznica Maciej
2cL
0
71
 
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *