ZSP 5 Krosno
  Aktualności

VI STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY
el data 19.02.2014, o 13:53 (UTC)
 W dniach 12 i 13 marca br. zostaną przeprowadzone zawody strzeleckie w konkurencji karabin i pistolet pneumatyczny.
Zgłoszenia do 10 marca

Połaczona runda Ligi grudzień-styczeń
el data 08.01.2014, o 21:02 (UTC)
 Zaplanowane pierwotnie dwie rundy ligi strzeleckiej zostały połączone w jedną. Tak więc wybieramy najlepsze wyniki z grudnia i stycznia do punktacji końcowej. Kto nie zdąrzył strzelać w grudniu, może to zrobić do 17 stycznia 2014r.

Celowali w złoto
el data 18.11.2013, o 10:43 (UTC)
  W VIII międzywojewódzkim memoriale strzeleckim im. B. Dziury w Jedliczu nasi uczniowie odnotowali kilka bardzo dobrych wyników.

Drużyna chłopców w składzie: M.Dembiczak, M. Zwiercan, A. Staniszewski oraz P. Michnowicz zwyciężyła w klasyfikacji zespołowej. Dziewczęta tym razem znalazły się poza podium, zajmując czwarte miejsce.

Indywidualnie złoty medal zdobył Mateusz Zwiercan, a srebrny medal otrzymał Arkadiusz Staniszewski. Kolekcję medalowych pozycji uzupełniła Diana Wilk, która wsród dziewcząt była druga.

W zawodach ponadto uczestniczyły K. Szajna, K. Raus, A. Chudy i K.Wulw.

Rozpoczęła się kolejna runda Ligi Elektrostrzelca
el data 26.10.2013, o 05:56 (UTC)
 Wzorem lat ubiegłych rywalizujemy w szkolnej lidze strzeleckiej.
Większość zeszłorocznych uczestników już rozpoczęła rywalizację. Do końca października(środa i czwartek tj.30-31 X) należy rozegrać pierwszą rundę, z siedmiu zaplanowanych. Zawody zakończą się w kwietniu 2014r.
Zapraszam niezdecydowanych.

Szkolna Liga Elektrostrzelca 2012/13
el data 16.06.2013, o 18:36 (UTC)

Zakończyła się kolejna edycja calorocznych zawodów strzeleckich dla naszych uczniów w konkurencji karabin pneumatyczny.

Najlepszym " Elektrostrzelcem" został Michał Dembiczak -1bT (480pkt), a na kolejnych miejscach uplasowali się Mateusz Zwiercan i Arkadiusz Staniszewski (obaj 1bT). Rywalizujący maturzysta Kamil Maciaszkiewicz musiał w końcówce wybierać między egzaminami a strzelnicą. Ostatecznie zakończył zawody na czwartym miejscu.

W nowej edycji 2013/14 zapraszam wszystkich do rywalizacji

W lidze dwóch liderów
el data 25.03.2013, o 14:16 (UTC)
 Po czterech rundach Ligi strzeleckiej mamy dwóch liderów. Kamil Maciaszkiewicz dogonił Michała Dembiczaka. Obaj mają po 321 punktów

<-Powrót

1  2  3  4  5  6  7 Dalej ->

Copyright 2008

design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA * Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?