ZSP 5 Krosno
  Srebrne Muszkiety
 

rok szkolny 2009/2010

Edycja zawodów wojewódzkich Srebrne Muszkiety z udziałem naszych uczniów odbyła się ponownie na strzelnicy w Brzozowie w dniach 29 i 30 kwietnia.
W tym roku nasz występ należy zaliczyć do mało udanych, a główna przyczyna to brak wczesnej informacji o organizacji tegorocznych zawodów. Do końca marca nie było wiadomo, czy zawody się odbędą, a oficjalny komunikat  o terminie ukazał się w połowie kwietnia. Tak więc brak czasu na trening strzelecki i dobór amunicji spowodował, że drużyna dziewcząt zajeła szóste miejsce, a drużyna chłopców siódme.



rok szkolny 2008/2009

XLVIII Edycja Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich " O Srebne Muszkiety - 2009"
Etap wojewódzki Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich "Srebrne Muszkiety 2009" odbywał się 14 i 15 maja na strzelnicy w Brzozowie z udziałem dwóch reprezentacji Elektryka.
W pierwszym dniu rywalizowali chłopcy w konkurencji karabin "standard" 5,6mm ( 60 strzałów w postawie leżącej; odległość strzelania – 50 m). Wynik 1571 pkt dał nam IV miejsce w stawce 10 szkół województwa podkarpackiego. Po cichu drużyna liczyła na medal.  Mimo krótkiego stażu strzeleckiego wynik uzyskany w tym roku daje nadzieję na jeszcze lepszy występ w przyszłorocznej edycji.
W piątek do konkursu przystąpiły dziewczęta w tej samej konkurencji. Tym razem zespół uplasował się na trzecim miejscu, a indywidualnie dwie uczennice zajęły kolejno II i IV miejsce.Trzeba podkreślić, że Katarzyna Patla -zdobywczyni srebrnego medalu- strzelała z karabinka sportowego trzeci raz w życiu!
Klasyfikacja Indywidualna

LP

 

Nazwisko i Imię

 

Rocznik

 

Szkoła

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

Suma

 

1

 

Piotr Karnasiewicz

 

1991

 

II LO Krosno

 

94

 

93

 

96

 

96

 

92

 

97

 

568

 

2

 

Piotr Pietrucha

 

1990

 

LO Jedlicze

 

91

 

93

 

94

 

95

 

85

 

93

 

551

 

3

 

Dawid Smoleń

 

1991

 

LO Rymanów

 

92

 

92

 

91

 

93

 

93

 

90

 

551

 

4

 

Maciej Jakubowicz

 

1988

 

ZSP Nr 6 Krosno

 

94

 

85

 

94

 

85

 

92

 

88

 

548

 

5

 

Adam Piotrowski

 

1990

 

LO Brzozów

 

93

 

91

 

90

 

92

 

87

 

89

 

542

 

6

 

Piotr Ryba

 

1990

 

LO Brzozów

 

89

 

84

 

91

 

94

 

90

 

92

 

540

 

7

 

Krzysztof Baran

 

1991

 

ZS Jedlicze

 

93

 

88

 

92

 

90

 

85

 

92

 

540

 

8

 

Łukasz Zając

 

1992

 

LO Rymanów

 

93

 

91

 

88

 

91

 

89

 

85

 

537

 

9

 

Tomasz Jerzak

 

1990

 

II LO Krosno

 

92

 

95

 

88

 

88

 

87

 

87

 

537

 

10

 

Hubert Jurkowski

 

1992

 

LO Rymanów

 

92

 

94

 

90

 

88

 

86

 

84

 

534

 

11

 

Krzysztof Faliszek

 

1991

 

ZS Jedlicze

 

90

 

90

 

87

 

91

 

85

 

90

 

533

 

12

 

Tomasz Żelazo

 

1991

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

89

 

85

 

90

 

87

 

92

 

88

 

531

 

13

 

Piotr Woźniak

 

1991

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

85

 

87

 

89

 

90

 

83

 

90

 

524

 

14

 

Mikołaj Wiklowski

 

1991

 

ZSP Nr 3 Krosno

 

86

 

86

 

87

 

83

 

89

 

86

 

517

 

15

 

Bartłomiej Dopart

 

1991

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

88

 

90

 

88

 

81

 

78

 

91

 

516

 

16

 

Dawid Wójcik

 

1990

 

LO Brzozów

 

82

 

92

 

83

 

83

 

86

 

86

 

512

 

17

 

Jakub Pelczerski

 

1990

 

LO Rymanów

 

89

 

83

 

84

 

81

 

88

 

85

 

510

 

18

 

Tomasz Mercik

 

1991

 

II LO Krosno

 

76

 

84

 

93

 

85

 

88

 

82

 

508

 

19

 

Konrad Niepokój

 

 

 

ZSP Nr 4 Krosno

 

86

 

84

 

78

 

83

 

85

 

87

 

503

 

20

 

Łukasz Laba

 

1990

 

LO Jedlicze

 

87

 

81

 

84

 

85

 

82

 

84

 

503

 

21

 

Marcin Szechiński

 

1992

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

82

 

78

 

81

 

89

 

86

 

86

 

502

 

22

 

Michał Szczurek

 

1991

 

II LO Krosno

 

84

 

90

 

73

 

91

 

81

 

80

 

499

 

23

 

Michał Sanocki

 

1990

 

LO Jedlicze

 

81

 

81

 

81

 

81

 

88

 

85

 

497

 

24

 

Adrian Moskal

 

1991

 

ZSP Nr 3 Krosno

 

82

 

76

 

84

 

86

 

90

 

78

 

496

 

25

 

Dawid Syrek

 

1991

 

ZS Jedlicze

 

77

 

90

 

80

 

79

 

82

 

83

 

491

 

26

 

Arkadiusz Rajchel

 

1992

 

ZSP Nr 3 Krosno

 

80

 

74

 

78

 

89

 

87

 

81

 

489

 

27

 

Jarosław Frączak

 

1990

 

LO Jedlicze

 

80

 

82

 

84

 

78

 

79

 

75

 

478

 

28

 

Paweł Ciepiela

 

1991

 

ZS Nr 2 Sanok

 

80

 

80

 

82

 

76

 

82

 

77

 

477

 

29

 

Przemysław Faliszek

 

1991

 

ZS Jedlicze

 

69

 

80

 

76

 

77

 

81

 

81

 

464

 

30

 

Łukasz Marosz

 

 

 

ZSP Nr 4 Krosno

 

83

 

72

 

78

 

82

 

74

 

71

 

460

 

31

 

Hubert Wróbel

 

1991

 

ZS Nr 2 Sanok

 

78

 

74

 

70

 

71

 

70

 

71

 

434

 

32

 

Eryk Zygler

 

1991

 

ZS Nr 2 Sanok

 

73

 

58

 

61

 

54

 

62

 

60

 

368

 

33

 

Wiktor Szwast

 

1992

 

ZSP Nr 3 Krosno

 

66

 

61

 

58

 

50

 

55

 

33

 

323

 

34

 

Michał Adamek

 

 

 

ZSP Nr 4 Krosno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LP

 

Nazwisko i Imię

 

Rocznik

 

Szkoła

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

Suma

 

1

 

Lidia Prugar

 

1990

 

ZSP Nr 4 Krosno

 

90

 

91

 

91

 

93

 

89

 

89

 

543

 

2

 

Katarzyna Patla

 

1992

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

85

 

89

 

93

 

81

 

88

 

81

 

517

 

3

 

Anna Białas

 

1992

 

LO Rymanów

 

87

 

86

 

90

 

89

 

87

 

74

 

513

 

4

 

Aneta Zuzak

 

1991

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

79

 

82

 

81

 

83

 

88

 

93

 

506

 

5

 

Kamila Królicka

 

1991

 

LO Rymanów

 

82

 

89

 

84

 

84

 

86

 

81

 

506

 

6

 

Julianna Bednarczyk

 

1991

 

ZS Nr 2 Sanok

 

82

 

85

 

89

 

81

 

86

 

82

 

505

 

7

 

Patrycja Czaja

 

1991

 

ZSP Nr 4 Krosno

 

85

 

81

 

82

 

89

 

72

 

78

 

487

 

8

 

Beata Marszałek

 

1992

 

LO Rymanów

 

89

 

73

 

90

 

80

 

75

 

78

 

485

 

9

 

Małgorzata Ciupka

 

1991

 

LO Rymanów

 

82

 

83

 

79

 

81

 

77

 

82

 

484

 

10

 

Katarzyna Jawin

 

1991

 

LO Jedlicze

 

78

 

86

 

82

 

77

 

81

 

77

 

481

 

11

 

Anna Szarek

 

1991

 

ZSP Nr 4 Krosno

 

86

 

81

 

79

 

77

 

80

 

76

 

479

 

12

 

Gabriela Sobczak

 

1992

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

70

 

69

 

80

 

72

 

81

 

71

 

443

 

13

 

Paulina Osinkowska

 

1991

 

LO Jedlicze

 

71

 

77

 

66

 

80

 

69

 

55

 

418

 

14

 

Aleksandra Bieniasz

 

1990

 

LO Jedlicze

 

69

 

76

 

62

 

61

 

46

 

42

 

356

 

15

 

Magdalena Skwara

 

1992

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

57

 

57

 

67

 

48

 

59

 

54

 

342

 

16

 

Paulina Zarzyczna

 

1991

 

ZS Nr 2 Sanok

 

40

 

58

 

61

 

51

 

65

 

50

 

325

 

17

 

Monika Winiarska

 

1990

 

LO Jedlicze

 

38

 

49

 

40

 

35

 

51

 

57

 

270

 

18

 

Renata Hołowaty

 

1992

 

ZS Nr 2 Sanok

 

52

 

51

 

36

 

38

 

30

 

47

 

254

 

 

Klasyfikacja zespołowa - chłopcy

Miejsce

 

Szkoła

 

Z1

 

Z2

 

Z3

 

Suma Punktów

 

1

 

LO Rymanów

 

551

 

537

 

534

 

1622

 

2

 

LO Nr 2 Krosno

 

568

 

537

 

508

 

1613

 

3

 

LO Brzozów

 

542

 

540

 

512

 

1594

 

4

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

531

 

524

 

516

 

1571

 

5

 

ZS Jedlicze

 

491

 

540

 

533

 

1564

 

6

 

LO Jedlicze

 

551

 

503

 

497

 

1551

 

7

 

ZSP Nr 3 Krosno

 

517

 

496

 

489

 

1502

 

8

 

ZS Nr 2 Sanok

 

434

 

368

 

477

 

1279

 

9

 

ZSP Nr 4 Krosno

 

460

 

503

 

 

 

963

 

 

Klasyfikacja zespołowa - dziewczęta

Miejsce

 

Szkoła

 

Z1

 

Z2

 

Z3

 

Suma Punktów

 

1

 

ZSP Nr 4 Kosno

 

543

 

487

 

479

 

1509

 

2

 

LO Rymanów

 

513

 

506

 

485

 

1504

 

3

 

ZSP Nr 5 Krosno

 

506

 

443

 

517

 

1466

 

4

 

LO Jedlicze

 

481

 

418

 

356

 

1255

 

5

 

ZS Nr 2 Sanok

 

254

 

505

 

325

 

1084

 

 

Fotogaleria

 


 





rok szkolny 2007/2008


   Debiutująca reprezentacja szkoły  w kategorii dziewcząt zajęła VI miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „Srebrne Muszkiety”
 

Drużyna dziewcząt:
Lidwin Joanna, Goleń Agnieszka, Zuzak Aneta.
 
W kategorii chłopców szkołę reprezentowali :
Gałuszka Damian, Szarek Michał, Wójcik Łukasz.

Zawody odbyły się 29 i 30 kwietnia br. na strzelnicy LOK Brzozów.

Opiekun Z.Piróg

 

 

 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *