ZSP 5 Krosno
  Eliminacje szkolne 2011
 
Eliminacje szkolne Sprawni jak żołnierze 2011

 Kolejne eliminacje rozpoczęły się odprawą uczestników  i sędziów zawodów na sali gimnastycznej 28 marca o godzinie 8.00
Od godziny 8.30 do 10.00 sześć drużyn przystąpiło do konkurencji sprawdzajacych umiejętności na torze przeszkód, w rzucie granatem, strzelaniu i udzielaniu pomocy przedmedycznej. Po godzinie 10.15 zawodnicy w odstępach trzyminutowych ruszyli  z mapami na trasę biegu. Do odnalezienia mieli osiem punktów kontrolnych rozmieszczonych na terenie Turaszówki.Trasa biegu na orientację okazała się łatwiejsza niż rok temu - pierwsze drużyny zameldowały się na mecie po upływie 17 minut.  Wszyscy pamiętamy zeszłoroczną deszczową pogodę, która  utrudniała bieg, a także rzut granatem.O godzinie 13.00 na strzelnicy zostały ogłoszone wyniki,  a najlepszych zawodników uhonorowano upominkami i dyplomami.

Obsada Sędziowska funkcja                 konkurencja  
Zdzisław Piróg sędzia główny strzelanie, bieg na orient
Joanna Czerwonka sędzia tor przeszkód
Paweł Hejnar sędzia tor przeszkód
Paweł Nycz sędzia rzut granatem
Rafał Kurdyła sędzia pomoc przedmedyczna
Paulina Stec, Agata Lichoń sędzia pomoc przedmedyczna
Damian Rak, Wojciech Kopeć sędzia pomoc przedmedyczna
Maciej Rogus sędzia bieg na orientację

Komplet wyników
    Tor przeszkód      
           
Chłopcy zaw nazwisko i imię kl wynik miejsce
 C1 1 Furtek Dariusz 2gL 42,57 6
2.09,91 2 Kluk Bartłomiej 2gL 44,7 9
  3 Leśniak Konrad 2gL 41,51 4
C2 1 Syrek Piotr 2hL 42,81 7
2.07,51 2 Piekoś Sebastian 2hL 41,04 2
  3 Jajko Mateusz 2hL 43,45 8
 C3 1 Król Wojciech 2hL 41,16 3
2.02,41 2 Wojtuń Mateusz 2hL 38,87 1
  3 Woźniak Mateusz 2hL 41,98 5
Dziewczęta zaw nazwisko i imię   wynik miejsce
 D 1 1 Wanat Elżbieta 2hL 42,28 3
2.16,79 2 Trybus Katarzyna 2hL 44,19 5
  3 Buda Patrycja 2hL 45,8 8
D  2 1 Gorczyca Barbara 2gL 40,13 2
2.15,15 2 Rakoczy Magdalena 2gL 50,17 9
  3 Mosoń Natalia 2gL 44,21 6
D  3 1 Margańska Paulina 2hL 38,57 1
2.11,10 2 Wiśniewska Izabela 2hL 44,17 4
  3 Balicka Anita 2hL 45,4 7
    Rzut granatem      
           
CH zaw nazwisko i imię kl wynik miejsce
 C1 1 Furtek Dariusz 2gL 3 5
6pkt 2 Kluk Bartłomiej 2gL 2 6
  3 Leśniak Konrad 2gL 1 8
C2 1 Syrek Piotr 2hL 5 2
13pkt 2 Piekoś Sebastian 2hL 4 3
  3 Jajko Mateusz 2hL 4 3
 C3 1 Król Wojciech 2hL 0 9
9pkt 2 Wojtuń Mateusz 2hL 2 6
  3 Woźniak Mateusz 2hL 7 1
Dz zaw nazwisko i imię   wynik miejsce
 D 1 1 Wanat Elżbieta 2hL 0 8
11pkt 2 Trybus Katarzyna 2hL 5 2
  3 Buda Patrycja 2hL 6 1
D  2 1 Gorczyca Barbara 2gL 1 5
3pkt 2 Rakoczy Magdalena 2gL 1 5
  3 Mosoń Natalia 2gL 1 5
D  3 1 Margańska Paulina 2hL 0 8
7pkt 2 Wiśniewska Izabela 2hL 3 4
  3 Balicka Anita 2hL 4 3
 
Strzelanie      
           
CH zaw nazwisko i imię kl wynik miejsce
 C1 1 Furtek Dariusz 2gL 43 5
121 2 Kluk Bartłomiej 2gL 42 6
pkt 3 Leśniak Konrad 2gL 36 8
C2 1 Syrek Piotr 2hL 46 2
126 2 Piekoś Sebastian 2hL 36 8
pkt 3 Jajko Mateusz 2hL 44 3
 C3 1 Król Wojciech 2hL 49 1
130 2 Wojtuń Mateusz 2hL 44 3
pkt 3 Woźniak Mateusz 2hL 37 7
Dz zaw nazwisko i imię   wynik miejsce
 D 1 1 Wanat Elżbieta 2hL 37 7
107 2 Trybus Katarzyna 2hL 30 8
pkt 3 Buda Patrycja 2hL 40 5
D  2 1 Gorczyca Barbara 2gL 39 6
125 2 Rakoczy Magdalena 2gL 42 4
pkt 3 Mosoń Natalia 2gL 44 3
D  3 1 Margańska Paulina 2hL 50 1
110 2 Wiśniewska Izabela 2hL 45 2
pkt 3 Balicka Anita 2hL 15 9
Pierwsza pomoc
CH zaw nazwisko i imię kl wynik razem miejsce
 C1 1 Furtek Dariusz 2gL 17 41 2
  2 Kluk Bartłomiej 2gL 13  
  3 Leśniak Konrad 2gL 11  
C2 1 Syrek Piotr 2hL 11 44 1
  2 Piekoś Sebastian 2hL 20  
  3 Jajko Mateusz 2hL 13  
 C3 1 Król Wojciech 2hL 7 38 3
  2 Wojtuń Mateusz 2hL 12  
  3 Woźniak Mateusz 2hL 19  
Dz zaw nazwisko i imię   wynik razem miejsce
 D 1 1 Wanat Elżbieta 2hL 18 37 3
  2 Trybus Katarzyna 2hL 11  
  3 Buda Patrycja 2hL 8  
D  2 1 Gorczyca Barbara 2gL 10 40 2
  2 Rakoczy Magdalena 2gL 16  
  3 Mosoń Natalia 2gL 14  
D  3 1 Margańska Paulina 2hL 15 47 1
  2 Wiśniewska Izabela 2hL 14  
  3 Balicka Anita 2hL 18  

Bieg na orientację    
  B   czas biegu  PK kary razem  
drużyna min/sek pkt pkt pkt miejsce
 D 1 40min00sek 6 0 6 3
 D 2  27min 20sek 8 0 8 1
 D3   21min20sek 6 0 6 2
drużyna min/sek pkt pkt pkt miejsce
  C 1   22min00sek 8 0 8 2
  C 2   23min00sek 6 0 6 3
  C 3   17min15sek 8 0 8 1

PUNKTACJA INDYWIDUALNA
               
drużyna nazwisko i imię kl T G S trójbój miejsce
 C1 Furtek Dariusz 2gL 4 5 5 14 7
 C1 Kluk Bartłomiej 2gL 1 4 4 8,5 9
 C1 Leśniak Konrad 2gL 6 2 2 9,5 8
C2 Syrek Piotr 2hL 3 8 8 19 1
C2 Piekoś Sebastian 2hL 8 7 2 16 5
C2 Jajko Mateusz 2hL 2 7 7 15 6
 C3 Król Wojciech 2hL 7 1 9 17 3
 C3 Wojtuń Mateusz 2hL 9 4 7 19 2
 C3 Woźniak Mateusz 2hL 5 9 3 17 4
drużyna nazwisko i imię   T G S trójbój miejsce
 D 1 Wanat Elżbieta 2hL 7 2 3 11,5 7
 D 1 Trybus Katarzyna 2hL 5 8 2 15 6
 D 1 Buda Patrycja 2hL 2 9 5 16 3
D  2 Gorczyca Barbara 2gL 8 4 4 16 4
D  2 Rakoczy Magdalena 2gL 1 4 6 11 8
D  2 Mosoń Natalia 2gL 4 4 7 15 5
D  3 Margańska Paulina 2hL 9 2 9 19,5 2
D  3 Wiśniewska Izabela 2hL 6 6 8 20 1
D  3 Balicka Anita 2hL 3 7 1 11 9

PUNKTACJA DRUŻYNOWA    
                 
  CHŁOPCY          
  klasa T G S P B razem miejsce
C 1 2GL 1 1 1 3 3 9 3
C 2 2HL 3 5 3 5 1 17 2
C 3 2HL 5 3 5 1 5 19 1
  DZIEWCZĘTA          
  klasa T G S P B razem miejsce
D 1 2HL 1 5 1 1 1 9 3
D 2 2GL 3 1 5 3 5 17 2
D 3 2HL 5 3 3 5 3 19 1

W kolejnym etapie szkołę będą reprezentowali:
Król Wojciech 2hL
Wojtuń Mateusz 2hL
Woźniak Mateusz 2hL oraz  Syrek Piotr 2hL

Margańska Paulina 2hL
Wiśniewska Izabela 2hL
Balicka Anita 2hL oraz Gorczyca Barbara 2gL

Organizator składa serdeczne podziękowania wszystkim sędziom za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów, uczestnikom za wolę walki i sportową postawę, a najlepszym gratuluje uzyskania wyników.

 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *