ZSP 5 Krosno
  VIII SMS -2016
 


VIII STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY
KARABIN PNEUMATYCZNY  (Kpn10)
03.03.2016 
eliminacje
godz zmiana  stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
8.55 I 1 Tomoń Konrad       58    
(Lekcja2) I 2 Kulpiński Kacper     47     
  I 3 Hawrot Kacper     49     
  I 4 ZajdelRafał     31     
  I 5 Dobosz Maciej     29     
9.15 II 1 Uliasz Kamila      41    
(Lekcja2) II 2 Hunia Klaudia     45    
  II 3 Błoniarz Kamila     52    
  II 4 Kozubek Izabela     23     
  II 5 Krzywda Maciej      36     
9.40 III 1            
(Lekcja3) III 2 Graba Arkadiusz     43     
  III 3 Łuksa Maciej        
  III 4 Godek Mateusz     23     
  III 5 Gładysz Mateusz     52     
10.00 IV 1 Zebracki Błażej     47     
(Lekcja3) IV 2 Łachmanek Mateusz       37    
  IV 3 Betlej Mateusz     40     
  IV 4 Kasperkiewicz Przem      79    
  IV 5 Uliasz Maciej       62    
10.30 V 1 Rajchel Weronika      45    
(Lekcja4) V 2 Steliga Weronika     42     
  V 3 Półchłopek Malwina     30     
  V 4 Polak Wiktoria      33    
  V 5 NowakAleksandra      43    
10.50 VI 1            
(Lekcja4) VI 2 Jasińska Patrycja      55     
  VI 3 Paradysz Julia      30    
  VI 4 Bozek Brygida      65     
  VI 5  Pisula Paulina      51    
11.30 VII 1            
(Lekcja5) VII 2 Moskal Łukasz      0    
  VII 3 Pilat Kamil      0    
  VII 4 Stępkowicz Piotr      0    
  VII 5 Nastał Michał      0    
11.50 VIII 1            
(Lekcja5) VIII 2  Dembiczak Michał     71     
  VIII 3  Zwiercan Mateusz     63     
  VIII 4            
  VIII 5            
 Złoty strzał -wejście do finału
Hunia Klaudia- 4pkt : Rajchel Weronika 5pkt

KARABIN PNEUMATYCZNY  (Kpn10)

FINAŁ  godz.  12.15  - 3 marca 2016 -czwartek
CHŁOPCY
nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 Zwiercan Mateusz
 1  63  7  7  8  8  7  100  III
 Dembiczak Michał
 2  71  7  9  7  4  9  107  II
 Tomoń Konrad
 3  58  8  5  8  4  0  83  IV
 Kasperkiewicz Przem
 4  79  2  4  8  5  10  108  I
 Uliasz Maciej
 5  62  1  6  6  5  0  80  V

FINAŁ  godz.  12.15  - 3 marca 2016-czwartek
DZIEWCZĘTA
nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 Rajchel Weronika
1
 45
 0  5  0  0  0  50  V
 Jasińska Patrycja
2
 55
 1  9  4  9  7  85  II
 Błoniarz Kamila
3
 52
 8  7  3  2  5  77  III
 Bożek Brygida
4
 65
 6  5  8  7  6  97  I
 Pisula Paulina
5
 51
 0  3  8  0  8  70  IV
 
                 
 
                 

Obsługa zawodów
M.Betlej
P. Kasperkiewicz


VIII STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY
 PISTOLET PNEUMATYCZNY  (Ppn10)
4.03.2016 
eliminacje
 
 
godz zmiana  stanowisko nazwisko i imię  klasa kat wynik I II
9.40 I 1            
(Lekcja3) I 2            
  I 3            
  I 4            
  I 5            
10.00 II 1            
(Lekcja3) II 2 Rajchel Andrzej     42     
  II 3 Tomoń Konrad     29     
  II 4 Zajdel Rafał     46     
  II 5            
10.30 III 1            
(Lekcja4) III 2 Wdowiarz Dominika     40     
  III 3 Hunia Klaudia     41     
  III 4 Błoniarz Kamila     0     
  III 5 Muszyńska Katarzyna        
10.50 IV 1            
(Lekcja4) IV 2            
  IV 3            
  IV 4            
  IV 5            
11.30 V 1            
(Lekcja5) V 2 Dobosz Maciej     31     
  V 3 Gładysz Mateusz     63     
  V 4 Hawrot Kacper     56     
  V 5 Barsznica Maciej      59    
11.50 VI 1            
(Lekcja5) VI 2 Potasiewicz Kamil        
  VI 3 Kasperkiewicz Przem     71     
  VI 4            
  VI 5            


PISTOLET PNEUMATYCZNY  (Ppn10)


FINAŁ ( lekcja 6) godz.  12.15  - 4 marca 2016 -piątek
DZIEWCZĘTA
nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 
1
 
             
Wdowiarz Dominika
2
 40
 4  1  3  6  3  57  II
Hunia Klaudia
3
 41
 8  9  5  4  5  72  I
Muszyńska Katarzyna
4
 6
 0  3  0  4  5  18  III
 
5
 
             

FINAŁ ( lekcja 6)  godz.  12.15   - 4 marca 2016 -piątek
CHŁOPCY
nazwisko i imię     
stan.
elim
I   
II 
III
IV
suma
miejsce
 Zajdel Rafał
   49  6  7  0  6  8  73  V
Gładysz Mateusz
   63  8  1  8  5  6  91  III
 Kasperkiewicz Przem
   71  6  6  9  9  7  108  I
 Hawrot Kacper
   56  9  1  10  9  9  94  II
 Barsznica Maciej
   59  0  2  8  4  7  80  IV
Obsługa zawodów
D. Wdowiarz
P. Kasperkiewicz
 
  Copyright 2008  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
design by Z.Piróg(2008) * SZKOLNE KOŁO LOK * STRZELECTWO SPORTOWE * EDUKACJA OBRONNA *